Звернення кандидата в президенти. Руслан Ригованов . до претендентів на пост президента і всіх хто любить Україну і бажає їй добра та процвітання.

8 березня 2019 р.

Звернення кандидата в президенти. Руслан Ригованов,

до претендентів на пост президента і всіх хто любить Україну і бажає їй добра та процвітання.

Громадяни України, Українці, де б Ви не були та не жили, всі - кому Україна є Мати, звертаюсь до Вас, лише як один з кандидатів на пост Президента Країни, та громадянин Країни.

Ми сьогодні втратили головне, ми втратили довіру один до одного, ми забули про заповіді Божі, перетворивши наше життя в суцільний «базар». Ми, під час війни втрачаємо те тільки Суверенітет Країни, але й особисту Гідність, ми повністю страчуємо себе в політичних чварах, та погоні за грошима.

Найголовнішим і важливішим на сьогодні для українців є те , що стає базовими пріоритетами на п’ятирічний термін каденції, а саме :

1. Україноцентричність.

2. Пріоритет Справедливості в Праві.

3. Пріоритет Особистості і її самореалізації.

А в міжнародній сфері:

1. Приведення стандартів до єдиних норм Європейської системи нормативів.

2. Вступ у НАТО.

Тому керуючись вищі означеними пріоритетами, звертаюсь до усіх Українців, в тому числі учасників президентських перегонів з особистою промовою:

Люди, я і ви народжені на українській землі, щоб зробити її квітучим садом для наших дітей та онуків, а ще надати радість всім, хто на порозі межі до вічности. Цього не записано в жодній програмі кандидата, цього не обіцяють на зустрічах.

Не треба говорити всім про Мрію, яка є в кожному особисто, краще зробити її реальністю, надати рівні можливості для ії досягнення.

Нам важливо сьогодні насамперед Відтворення справжньої Гідності людини. Гідність бути українцем піддається спробам приниження бідністю та щоденною брехнею; природні ресурси нищаться; люди масово залишають країну.

Пам’ятаймо і знаймо  у соціальному вимірі Україна - це провідний міст та центр Тримор’я, міст між Заходом та Сходом. Україна повинна зайняти власне місто в геополітичному просторі, стати потужною країною, з котрою будуть рахуватись в Світі .

Ми можемо, разом не тратити сили на злам старої системи, а створити нову систему, насамперед суспільних відносин, насамперед впроваджувати стратегію переходу керування країною з представницької моделі на компетентнісну.

Ми всі разом маємо негайно провести Аудит країни, щоб знати чим володіємо і який спадок від попередніх поколінь отримали.В нас разом є багато важелів, щоб зробити заможними українців, а діти та старші наші батьки жили в Радості та Щасті.

Економічно в Нас є конкретні перспективи, якщо виконаємо перші та приорітетні кроки, а не будемо жити у віртуальному світі обіцянок та брехні. Треба ще вчора було отримати реальної картини співіснування, в тому числі реальної кількості Громадян. Визначення розміру безумовного базового доходу на громадянина України.

Ми не повинні гратися у вигідну та невигідну для країни і її громадян приватизацію, а зробити  сьогодні руками діючого президента та Верховної Ради, легалізацію «приватизованого майна» олігархами, шляхом обов’язкової доплати до реальної ринкової вартості придбаного ними майна. Це дозволить не новими займами, а реальними українськими коштами  погасити всі борги держави у п'ятирічний період.

Разом, за участю громадян, маємо створити систему економічної підтримки розвитку Республіканської  економіки. Це дасть реальний економічний  стимул розвитку громад.  А сферами пріоритетного розвитку стануть  високотехнологічний аграрний сектор, освіта, військові технології та армія, малий бізнес.

Давайте разом створем соціальні ліфти та можливості для самореалізації в першу чергу молоді. Підвищемо якість  управлінських рішень. Створим кадровий резерв, щоб майбутні кандидати змогли показати себе на ділі в громадах та управлінських структурах різного рівня.

Ви скажете мені: «… кандидате в президенти, а хто ти такий, щоб нас повчати?», то я якраз той, хто ні є - ані «цар», ані «слуга», той – хто, зараз, проходить з вами Громадяни «СПІВБЕСЕДУ» та хоче за реальні гроші українців, сплачених в державну казну у вигляді податків, виконати вище вказане.

Саме Інститут Президенства повинен стати перехідною моделлю до встановлення повноцінної Республіки на теренах України, котра є фронтиром західної цивілізації. Про це я казав, кажу, і буду казати, про це я промовляю у своїй програмі. Щоб подолити зовнішнього та внутрішніх ворогів не потрібні великі ресурси, треба щоб громадяни подивились один одному у очі і сказали: ми разом це подолаємо.

Навіть не зважаючи на результати виборів, використовуватиму усі можливості для вирішення питань соціального захисту Воїнів та ветеранів АТО та ООС, громадян постраждалих від бойових дій. Прагну, разом з усіма хто постраждав як і я, виступити з позовом в справедливий суд і притягнути до кримінальної відповідальності осіб винних у смертях Українців та втрати нашої території.

А основною моєю метою, як можливого Президента стане вирішення питання захисту Громадянина та творення простору на кожному метрі української землі Радості та Щастя для кожного незалежно від віку, статку, релігійних поглядів, але об’єднаних в Любові до землі яку називають своєю Вітчизною.

Україна Єдина.   Слава Україні!

 

 

Page generation time: 0.053830 seconds