Завдяки візиту Папи Франциска Литва буде в центрі світової уваги

5 вересня 2018 р.

Вільнюський архієпископ, митрополит Гинтарас Грушас зазначає, що в зв'язку з майбутнім в кінці вересня, візитом Папи Франциска Литва опиниться в центрі світової уваги.

"Його візит ставить нас в центр світової уваги, наших жителів, історію, нашу країну і наші геополітичну та соціальну ситуацію", - сказав Г. Грушас.

Про це він заявив після того, як Ватикан опублікував програму візиту Папи Франциска в Литву, Латвію та Естонію.

Г. Грушас зазначив, що візит понтифіка є "надзвичайною честю і благом" для Литви.

У суботу, 22 вересня, Святий отець прилетить до Вільнюса, де зустрінеться з президентом Литви Далею Грібаускайте, пізніше виступить з промовою перед керівниками країни, членами уряду, дипломатами та громадськими діячами на площі біля Президентського палацу.

Потім він відвідає Святі ворота і зустрінеться з молоддю на Кафедральній площі.

Двадцять третього Вересня понтифік відправиться в Каунас, де проведе службу в парку Сантакос, там же візьме участь в молитві "Ангел Господній".

У Каунаському кафедральному соборі зустрінеться з ксьондзами, монахами,  і семінаристами.

Пізніше в Вільнюсі Святий отець помолиться у знаходиться в центрі столиці пам'ятника жертвам Вільнюського гетто і відвідає Музей окупації і борців за свободу.

У деяких поїздках папа буде переміщатися на папамобілі. На ньому глава Католицької Церкви проїде 22 вересня в Вільнюсі по маршруту від Святих воріт до Президентського палацу, по вулицях Жюпреню, Субачаус, Майроне, Барборі Радвілайте, Свянтараге до Вільнюського кафедрального собору. Це буде найдовша ділянка, на якій людей запрошують привітати і побачити Святого отця.

Петро і Анна Олар (Клайпеда)    

Page generation time: 0.031902 seconds