Ексклюзив

Литва має зброю, яку так мало використовує Україна

Як литовська мова стала дієвою зброєю суверенітету, незалежності і стійкості до пропаганди з боку зовнішніх ворогів, а також сучасних інформаційних воєн – на це питання відповів депутат литовського Сейму Даріус Петрочіус журналістам Київського прес-клубу Ганні і Петру Олар
26 лютого 2016 р.

Третя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізму

Для перемоги над ворогом треба знати його сильні сторони. Сучасна Україна протистоїть неосталінізму, основи якого були закладені Леніним, Троцьким і Сталіним. За цей час сутність Москви не змінилася, відтак корисно дослідити, за допомогою яких засобів вона вигравала в минулому.
24 лютого 2016 р.

Успіх приходить там, де його чекають і для цього працюють

Діалог з мером Юрбаркаса (Литва) Cкірмантасом Москевічюсом про безпартійність, відповідальність, обіцянки, відкритість, народну дипломатію та перспективні напрямки життя краю і в цілому Литви ведут Анна і Петро Олар.
20 лютого 2016 р.

Децентралізація змінює мислення людей

Всі ми повинні зрозуміти, що господар – це конкретний житель цього місця і краю. І якщо ми не будемо намагатися жити так, щоб було краще у конкретній родині, селі, місті і в нашій країні Литві, то ніяка децентралізація нам не допоможе.
20 лютого 2016 р.

Литва дружелюбно ставиться до українців - Робертас Macолас

Начальник міграційного відділу Головного управління поліції Таурагського повіту Литовської республіки, старший комісар Робертас Macолас дав інтерв’ю журналістці Київського прес-клубу Ганні Агишевій.
1 лютого 2016 р.

Дарюс Петрошюс, депутат Сейму Литви: Ми вас розуміємо – тому й допомагаємо

В Україні демократичні процеси почалися, там демократія переможе. Я думаю, що «політикам-бізнесменам» буде погано і в політиці, і в бізнесі – вони не знайдуть місця. Треба вибирати – йти в політику або залишатися в бізнесі і робити все чисто. У нас це минуле.
25 січня 2016 р.

«Круглий стіл» Київського та Донецького прес-клубів «Права людини і війна: покарані двічі? Що загрожує засудженим в українських колоніях»

Тематика: 1) Ситуація з установами виконання покарань на Донбасі: які існують проблеми із забезпеченням життєдіяльності установ у зоні АТО та як вони вирішуються? чи є перспектива переведення засуджених та персоналу на територію, підконтрольну українській владі? З якими перешкодами стикається ДПтС в цьому процесі? 2) Проблеми утримання в’язнів в інших регіонах країни: чому частішають випадки незаконної відмови у наданні тривалих побачень довічно засудженим? що відбувається з оплатою харчування засуджених? в чому полягають причини протестів засуджених по Україні, в тому числі у ВК-70, ВК-58, проблеми із в’язнями у ВК-55? Яка роль у цьому контексті Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності щодо захисту порушених прав засуджених?
20 грудня 2014 р.

"Круглий стіл: «З Богом чи не дай Боже? Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майданчик розбрату і конформізму?»

Київський прес-клуб спільно з Інститутом аналізу та прогнозування за підтримки Національної спілки журналістів України та Міжнародного Вишеградського фонду організували і провели «круглий стіл»-діалог «З Богом чи не дай Боже? Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майдан розбрату і конформізму?»
29 листопада 2014 р.

j abkbcjabb

0 0000 р.
Сторінка:123
Page generation time: 0.053686 seconds