Ексклюзив

Триєдина таємниця

Вивчаючи таємниці світу - ми краще пізнаємо себе. Інший погляд з Європи, на звичні нам речі не обовязково має бути академічним науковим дослідженням. Головна його цінність збудити інтерес, відкрити нові дотичні знання та факти. Раніше наука мало зверталась за знаннями до культури, традицій та вірувань. А такі понняття як генетична память, чи навіть легенди взагалі були поза увагою журналістів та науковців. Спробуймо разом розгадати ті сокровенні таємниці одного з головних символів України.
16 березня 2016 р.

Ландсбергіс Вітаутас: Нашою зброєю був дух

Якщо ви хочете бути вільними людьми і хочете бути європейською нацією, ви повинні думати і вести себе по-іншому, ніж ці обалванені брати-росіяни, які зараз підпорядковані кремлівської диктатурі і ніби не мають нічого проти або бояться сказати своє слово. Ви не боїтеся, ви відстоюєте - це правильно, немає іншого шляху.
10 березня 2016 р.

Як любов’ю можна прославити Литву у світі

Маленька Катрина, на пальцях однієї руки показуючи свій вік, поспішала показати і розповісти про те, що має бабуся. Її радості не було меж, коли ці маленькі «живчики» заскочили до неї на руки і пестили її, а вона, в свою чергу, повторювала бабусю в її любові до цього Царства великих і маленьких собак.
10 березня 2016 р.

НЕ МОЖНА ВТРАЧАТИ НАДІЮ, УКРАЇНА

Ми радіємо за наших друзів, за наших колег, а ще більше радіємо, коли коріння української землі дають плоди у світі. Ось і сьогодні перед початком інтерв`ю ми привітали Віктора Денисенка, політичного оглядача з Литви з захистом докторської дисертації і попросили його як вченого, патріота України і нашого друга відповісти на наші загальні питання, а також дати прогноз, що чекає нас завтра і в доступному для огляду майбутньому. Адже прислів`я: «Велике бачиться на відстані» найкраще підходить до слів Віктора.
7 березня 2016 р.

Чим союз України, Польщі та Білорусі небезпечний для Німеччини

Економіки країн - потенційних членів Міжмор`я - відмінно доповнюють одна одну і мають потенціал для перетворення на найпотужнішу і найдинамічнішу силу оновленої Європи. Економіка Німеччини в категорії високо запитуваних технологій вже поступається «потенційному союзу» країн, що розвиваються.
7 березня 2016 р.

Кремль і реальність

Сучасну російську політику все рідше можна назвати адекватною. Зростає підозра, що глава держави Володимир Путін і його сподвижники живуть у віртуальній реальності, яка має мало спільного з нашою дійсністю. Канцлер Німеччини Ангела Меркель ще на початку березня 2014-ого року під час телефонної розмови з президентом США Бараком Обамою висловила думку, що Путін втратив почуття реальності. Здається, що це положення тільки погіршилося. Існує чимало ознак, що вказують на неадекватну реакцію російської політичної верхівки на світові події. У цій статті спробуємо описати ці ознаки.
3 березня 2016 р.

Для українських дітей - світло радості з Литви

Зустрічи на книжковій виставці у Вільнюсі надихнули литовських поетів до творчості, а українських видавців - до думок: як донести це слово до читача. Щоб було менше запитань, ми вирішили у РЕЗОНАНСІ розмістити вперше зроблені нами переклади литовського дитячого класика Сігітаса Пошкуса
3 березня 2016 р.

Мінливий конфлікт в Україні

Про події в Донбасі все частіше говорять як про заморожений конфлікт. Положення в регіоні описується словами «між миром і війною». Напруга залишається колишньою, хоча обидві сторони дотримуються номінального миру. Природно, час від часу трапляються поодинокі перестрілки, але мова не йде про військові дії ширшого характеру.
2 березня 2016 р.

Відмантас Валюшайтіс: Моя родина, моя держава, мій рід на землі

Відмантас Валюшайтіс - автор книги «РІД ВАЛЮШАЙТІС - 400 РОКІВ В ІСТОРІЇ». У книзі автор, зокрема, описує повстання Богдана Хмельницького з погляду литовця. Це був дзвін попередження про проблеми в державі, після нього почався глибокий занепад королівства, вважає письменник. Війни з Хмельницьким, присяга Хмельницького російському царю сильно вплинули на подальші історичні події.
1 березня 2016 р.

З чим повертаються українськи видавці з Вільнюса

Враженнями від виставки книг у Вільнюсі поділилися: Володимир Яценківський – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литві, Володимир Карасьов – директор видавництва "Знання", Рімантас Діхавічюс – видавець і всесвітньо відомий фотохудожник, Дмитро Кириченко, директор видавництва “Брайт Стар”
1 березня 2016 р.

Думаючи про тепло – варто говорити про сміття та екологію

Коли Європа і весь світ говорять зараз про клімат та екологію, вони в першу чергу вас запитують: а що ви робите зі сміттям?
1 березня 2016 р.

Моя розв’зка є така: треба працювати

Діалог з Блаженнішим Любомиром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ ведуть журналіст Петро Олар та Голова Громадської організації «Балтійсько – Чорноморська Конфедерація» Вадим Марюхнич
26 лютого 2016 р.
Сторінка:123
Page generation time: 0.054006 seconds