Ексклюзив

Про час, який обрав нас

Думки литовського філософа і публіциста Томаса Вілускаса (Tomas Viluckas) про проблеми і виклики сучасності та про всеперемагаючу силу Любові, яка врятує світ, записані сонячним днем в Паланзі.
16 серпня 2017 р.

Такі часи...

28 липня 2016 р.

Одяг сили

Українські вишиванки вражають символізмом. Здавна вважалось, що символи-обереги, поширені на вишивках, призначені захищати свого власника, приносити удачу, попереджати про небезпеку, поліпшувати стан здоров′я. Обереги призначені для того, щоб побудувати міцний захист свого власника від небезпеки, захистити його, перетворити його на невидимого, а тому невразливого.
26 квітня 2016 р.

Литовці й українці, продовжуємо шукати спільне. Тепер – у мовах

З чого починаються теплі, добрі стосунки, що слугує подальшому розвитку дружніх відносин? Друзі намагаються знайти щось спільне, те, що їх об`єднує. Перед тим, як перейти до суті, хочу кілька слів сказати про литовську мову.
22 квітня 2016 р.

Mій вибір: Любити Україну до глибин душі і всім серцем – український волонтер

Для того, щоб я спокійно могла обіймати своїх трьох дітей, я повинна вміти обіймати і автомат. Це мій вибір. Я зробила цей крок, щоб я і мої діти могли спокійно дихати і не думати, що ж буде завтра. Алена, волонтер
20 квітня 2016 р.

Intermarium-tours – литовсько-український проект постіндустріального туризму

Для того, щоб демоси могли ефективно взаємодіяти, вони повинні бути персонально знайомими між собою. Перший рівень знайомства забезпечує система постійно діючих телемостів. Другий рівень взаємодії демосів забезпечує система постіндустріального туризму, або пост-туризму
19 квітня 2016 р.

Дайнюс Радзевічус, Голова Спілки журналістів Литви: Дай Бог нам бажання і можливості просувати нові ідеї

Найголовніше зараз – зберігати щоденні контакти, особисті відносини не тільки між інтер-журналістами, а й налагоджувати обмін інформацією про діяльність суспільства, економіки, науки. Ми не повинні забувати про нашу головну задачу – інформувати суспільство, щоб наші журналісти писали більше про Україну та, відповідно, ваші колеги про нас. Я думаю, це наше завдання не на короткий період, а постійна робота.
6 квітня 2016 р.

Знайомтесь: український художник Олег ШУПЛЯК йде "ДАЛІ" - творчій уяві немає меж...

Подивіться лишень на це полотно… Так, красиве, але… Нічого дивного не помічаєте? Наче милуєшся пейзажем, аж раптом помічаєш очі, що дивляться на тебе з картини. Мурашки пробігають по шкірі, чи не так? Мабуть, більшість з вас вже неодноразово зустрічали ці зображення в мережі. Вони дуже популярні, викликають чимало захоплення, й не тільки в поціновувачів мистецтва. І не даремно! Двовзори – саме так називає власні картини з подвійним, а то й потрійним змістом Олег Шупляк.
4 квітня 2016 р.

Богдан Гаврилишин: «Патріотичних, компетентних і порядних людей в українській владі немає»

Богдан Гаврилишин – людина неймовірна. Народжений у маленькому галицькому селі, після Другої світової він опинився в Європі, здобув блискучу освіту і в результаті став одним із найвідоміших економічних радників, аналітиків і викладачів Канади та Швейцарії – двох країн, в яких прожив більшу частину свого життя.
4 квітня 2016 р.

Для литовців мова – це найголовніший оберіг

Вайва Жукіене, Президент Асоціації кабельного телебачення Литви
22 березня 2016 р.

Сакалас Уждавініс: Моя мрія – зіграти людину, яка знайшла Бога...

Шкода, що слова нашої бесіди не передають очей нашого співрозмовника, його жести, паузи, гру, посмішку. З Сакаласом Уждавінісом ми познайомилися в Києві, під час проведення днів Литви в Україні. Литовці й латиші приїхали з виставою про литовського князя Вітаутаса (саме його грав Сакалас), який представили в Мистецькому Асеналі. Настільки вразила гра акторів, що після вистави не змогли не підійти зі словами подяки за спектакль. Так почалося це тепле знайомство. І ось, через кілька років, знову в центрі столиці, вже у Вільнюсі, в маленькому затишному кафе біля Президентського Палацу, яке так люблять багато акторів, вийшла цікава зустріч.
20 березня 2016 р.

Заповіді парламентарія від Даріуса Петрошіуса

Почніть з великого і перемагайте корупцію на своєму рівні. Робіть все можливе, щоб совість вийшла на перший план – з цього почнуться ваші перемоги, радіти за які ми, литовці, готові вже сьогодні. І я думаю, наша зустріч для цього і потрібна, щоб я міг поділитися з вами своїми поглядами на проблеми, які важливі для вас. Головне, пам`ятайте:– Коли людина йде до церкви, вона знає, що є 10 заповідей Божих, які треба виконувати. Думаю Сейм або Рада повинні бути народним храмом Закону і Справедливості, а у депутатів заповіді Божі треба розширювати своїми негласними правилами... Так повинно бути...
20 березня 2016 р.
Сторінка:123
Page generation time: 0.190545 seconds