Литовско-польско-украинская бригада принимает участие в учениях НАТО

7 червня 2016 р.

Литовсько-польсько-українська бригада почала польові навчання за сценарієм операцій по стабілізації в рамках навчання "Анаконда 2016", що проходитимуть на полігоні Нова Деба в Польщі до 17 червня. Церемонія відкриття навчань відбулася під керівництвом командира ЛітПолУкрбріг бригадного генерала Адама Йокс, - повідомляє сайт Міноборони.

Польша учения

Бригадний генерал Адам Йокс наголосив на важливості участі багатонаціональних підрозділів у "Анаконді 2016". За його словами, це навчання відкриває широкі можливості для поглиблення співпраці між країнами-партнерами, дозволяє підвищити рівень підготовки та зміцнити взаєморозуміння між військовослужбовцями.

Заступник командира бригади полковник Володимир Юданов підкреслив, що для Литовсько-польсько-української бригади це перший значний захід з бойової підготовки з моменту її відкриття 26 січня 2016 року. Орган військового управління розгортає операційний командний пункт, який буде керувати підрозділами під час імітації операції по стабілізації.

Учения

"Анаконда 2016" дає керівництву бригади та підрозділам можливість підтвердити сумісність, а також налагодити співпрацю з існуючими та потенційними партнерами ", - додав бригадний генерал Адам Йокс.

Зокрема, український взвод 80-ї окремої десантно-штурмової бригади увійшов до складу польського батальйону. Під час виконання навчальних завдань буде перевірено застосування багатонаціональних підрозділів на тактичному рівні.

Джерело  http://telegraf.com.ua/ukraina/obshhestvo/2511220-litovsko-polsko-ukrainskaya-brigada-prinimaet-uchastie-v-ucheniyah-nato.html

 

Page generation time: 0.051809 seconds