У США вважають загрозливим нарощування Росією ракетного потенціалу

13 березня 2015 р.

У військовому командуванні США вважають однією із головних загроз для національної безпеки посилену активність Росії щодо використання стратегічних бомбардувальників та нарощування потенціалу крилатих ракет далекого радіусі дії

Про це зазначив у четвер під час слухань у Сенаті командувач повітряно-космічною обороною Північної Америки адмірал ВМС США Уільям Гортні, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Російські важкі бомбардувальники залітали за межі зони патрулювання в 2014 році частіше, ніж будь-коли з часів "холодної війни". Ми також стали свідками покращення сумісності між російською дальньою авіацією та іншими елементами російської армії, в тому числі повітряними та морськими платформами збору розвідданих, які ведуть спостереження за Командуванням повітряно-космічної оборони Північної Америки", - цитує адмірала прес-служба Пентагону.

На переконання Гортні, ці патрулі виконували навчальну функцію для російських екіпажів, але деякі з них явно мали намір підкреслити глобальні амбіції Москви, а також передати невдоволення західною політикою, особливо щодо України.

Росія також прогресує в просуванні до своєї мети щодо розгортання крилатих ракет далекого радіусу дії зі збільшеною відстанню запуску поза зоною ураження ППО зі своїх стратегічних бомбардувальників, підводних човнів та надводних кораблів, підкреслив адмірал Гортні, перераховуючи загрози національній безпеці США.

http://www.ukrinform.ua

Page generation time: 0.110324 seconds