Українські діти відпочивають в Литві

8 серпня 2017 р.

Литва цього року приймає на відпочинок українських дітей і це вже стає доброю традицією. У табір юних стрільців в Литві прибула групу українських школярів із сімей, постраждалих від війни на Сході України. Діти вже встигли побачити історичні місця литовської столиці і побували в МЗС Литви

З українськими школярами зустрівся віце-міністр МЗС Литви Дарюс Скусявічюс, він підкреслив, що Литва надає і надалі надаватиме допомогу жителям України, особливу увагу і в подальшому буде приділятися постраждалим від війни дітям.

Організатор проекту – громадська організація Союз стрільців Литви, яка, за фінансового сприяння МЗС Литовської Республіки, забезпечила тижневе перебування та екскурсійну програму українським дітям з сімей військових та колишніх військових Збройних Сил України, батьки яких загинули або отримали поранення у зоні проведення АТО. Литовський союз стрільців в цьому році вже прийняв у літніх таборах три групи українських школярів.

А ще цього літа чотири десятки дітей з Тернопільщини відпочили  у  місті Таураге, тут також відпочила група дітей з Волині. Крім організації відпочинку дітей з 2014 року литовські установи виділили Україні фінансової допомоги більш ніж на 8,5 млн. євро.

Анна і Петро Олар ( Клайпеда, Литва)

Page generation time: 0.035423 seconds