У Литві урядову коаліцію залишила соціал-демократична партія

23 вересня 2017 р.

Уряд Литви втратив більшість у парламенті після того, як правлячу коаліцію залишила соціал-демократична партія.

Уряд Литви втратив більшість у парламенті після того, як правлячу коаліцію вирішив залишити молодший партнер - Соціал-демократична партія (ЛСДП). Рада ЛСДП прийняла рішення залишити правлячу коаліцію із "Союзом селян та зелених" у суботу, 23 вересня. Це рішення підтримали 140 членів ради ЛСДП, проти висловилися 46.

Така, як сьогодні, партія (ЛСДП. - Ред.) не потрібна. Це показують результати виборів, заморожені рейтинги, це показують люди", – заявив лідер соціал-демократів Гінтаутас Палуцкас. За його словами, партія готова підтримувати уряд "селян" у вирішенні актуальних питань. Раніше Палуцкас говорив, що в разі виходу з коаліції головам комітетів Сейму буде дано тиждень на прийняття рішення про залишення посад. ЛСДП також делегувала в уряд трьох міністрів - юстиції, економіки і закордонних справ.

Тим часом, уряд країни планує працювати до наступних виборів. "Є всі передумови для нашого уряду продовжити роботу до наступних загальних виборів 2020 року", - заявив прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс, передає агенція Reuters.

  Джерело:http://www.dw.com/uk/у-литві-урядову-коаліцію-залишила-соціал-демократична-партія/a-40651952

 

 

 

 

 

 

Page generation time: 0.027626 seconds