У Клайпеді розпочався круїзний сезон

18 квітня 2018 р.

Першим пасажирським судном було Astoria, яке прибуло до Клайпедського порту з Португалії. За прогнозами литовського порту, цього року очікується найдовший сезон круїзних перевезень для Клайпеди.

У Клайпеді розпочався круїзний сезон, повідомляє прес-служба Клайпедського порту.

Круїзні перевезення до литовських берегів розпочалося у вівторок, 17 квітня. Перший круїзний корабель "Асторія", довжиною 160 метрів, прибув до Клайпедського порту. Вранці з Португалії прибув корабель і доставив близько п’ятсот пасажирів.

В цьому році круїзний сезон буде найтривалішим в історії Клайпедського порту і завершиться 19 жовтня.

Планується, що в цьому році в порт повинні прибути близько 60 суден, які перевезуть до 80 тисяч пасажирів. Круїзи мають принести Литві близько 1,6 мільйонів євро на рік.

За словами керівника Клайпедського центру туризму та інформації Ромени Савіцкене, туристи, які прибувають в Клайпеду, зможуть вибрати багато різноманітних маршрутів для огляду визначних пам'яток, частина з яких пристосована для людей з обмеженими можливостями.

Крім того, круїзні судна планують надавати безкоштовні електронні гіди, які розкажуть туристам про найбільш відвідувані визначні пам'ятки.

За даними Клайпедського порту, в минулому році Балтійський регіон відвідало близько п'яти мільйонів пасажирів, це тільки завдяки круїзним перевезенням. Цього року їх кількість може зрости ще на півмільйона людей. За прогнозами, європейські круїзні перевезення будуть продовжувати щорічно зростати, а за десять років вони можуть вирости на 60%.

Анна і Петро Олар (Клайпеда)

Page generation time: 0.026403 seconds