У Каунасі з`явиться ще один великий бізнес-центр

17 квітня 2018 р.

У Каунасі зростає пропозиція на ринку офісних будівель. 11 квітня був представлений новий проект Business Leaders Center, який завершать до кінця поточного року, а перші офіси будуть "заселені" на початку 2019 року. Згідно з підрахунками, реконструкція будівлі на площі Єдності (Венібес) та інші будівельні роботи будуть коштувати близько 20 млн. Євро. Ще 10 млн. Піде на приведення в порядок площі.

Площа комплексу 16 000 кв. м. З них 14 000 кв. м будуть здавати в оренду. У комплексі зможуть працювати близько 2000 чоловік.

Це буде один з найбільших бізнес-центрів в Каунасі. У комплексі будуть офіси, 10 кафе, конференц-зали, спортивні центри, культурні простори. Зараз обладнають підземну стоянку на 500 автомобілів. Гендиректор ЗАТ Urban Inventors Ленгінас Шепетіс сказав: "Архітектура диктувала нам рішення. Є висотна частина, що в Каунасі - рідкість. Є і будівлі поменше. Ця різноманітність і диктувала рішення. Так розвивалася концепція бізнес-центру та інших просторів". Він зауважив, що особливу увагу приділяють зручності майбутніх працівників центру.

Джерело: https://ru.delfi.lt/news/economy/v-kaunase-poyavitsya-esche-odin-krupnyj-biznes-centr.d?id=77677567#cxrecs_s

Page generation time: 0.031168 seconds