Трипільські будиночки роблять у Чехії

8 березня 2016 р.

 

Свої виробки представляє керамічна майстерня з Чехії Keramika S + S

 

 

 

 

 

Рік тому чеське подружжя Sергій та Sільва Рощини вирішили започаткувати курси релаксації з використанням глини і відкрити власну керамічну майстерню. Держава пішла на зустріч і подружжя отримало дотацію, дякуючи чому придбало керамічну піч, і все необхідне приладдя, а також винайняло приміщення під майстерню.

Пройшов рік. Зараз майстерня проводить регулярні вже курси кераміки для паціентів Карлової Студанки - одного з найвідоміших в Чехії термальних оздоровчих курортів, що знаходиться в моравських горах Ясеніки, а також в реабілітаціонному центрі в селищі Пасека, неподалік міста Оломоуц.

За рік подружжя набуло певного досвіду виготовлення власної продукції, яка тепер і пропонується на розсуд литовських любителів кераміки.

Вже багато років Сергій і Сільва цікавляться східною філософією, опановуючи її в практиці Сахаджа Йоги, і це знаходить своє відображення в різноманітних керамічних образах, формах і символах. В кераміці східна філософія цілком органічно співіснує з символікою древніх східно-європейських культур, зокрема Трипільської культури, яку добре знає Сергій, українець за походженням. Такий культурний «мікс», в поєднанні з оригінальністю форм, надає справжньої самобутності керамічним виробкам творчого осередку Keramika S + S.

 

Page generation time: 0.052230 seconds