Росія не виконує міжнародні зобов`язання – резолюція Європарламенту

12 березня 2015 р.

Росія не виконує свої міжнародні зобов’язання як член ООН, Ради Європи та ОБСЄ

Про це йдеться в ухваленій у четвер резолюції Європарламенту щодо убивства російського опозиційного лідера Бориса Нємцова та стану демократії в Росії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Європарламент глибоко занепокоєний невиконанням Росією своїх міжнародних зобов’язань як члена ООН, Ради Європи та ОБСЄ, а також щодо дотримання фундаментальних прав людини і верховенства права», - зазначено у документі.

Євродепутати акцентують увагу інших керівних інституцій і країн-членів ЄС на те, що у процесі формування подальшої політики стосовно Росії необхідно брати до уваги факт, що «політична атмосфера у РФ створила плідне підгрунтя для політичних убивств, насильства і тиску».

«Європарламент закликає російську владу припинити ганебну пропаганду й інформаційну війну проти своїх сусідів, Західного світу та власного народу, що повертає Росію до стану репресивної держави, ненависті й страху, де націоналістична ейфорія грунтується на анексії Криму та ескалації війни в Україні», - наголошується у резолюції.

Законодавчий орган ЄС суворо засудив убивство Бориса Нємцова, яке стало «найбільш показовим політичним убивством у новій історії Росії».

Депутати також закликали російське керівництво негайно звільнити народного депутата України і члена ПАРЄ Надію Савченко, яка була викрадена на території України і нелегально утримується у російському СІЗО.

http://www.ukrinform.ua

Page generation time: 0.028219 seconds