Медіа-заходи: архів

Додаткові матеріали:

Календар заходів:

Прес-конференція «Правда про децентралізацію. Сприйняття реформи на Донбасі»

 

Пряма трансляція відбулася 25 квіт. 2017 р.

Участь у прес-конференції взяли: Дмитро Дмитрук, Директор Центру «Соціальний моніторинг», Сергій Киреєв, керівник Департаменту політичних досліджень та консультацій Центру незалежних соціологічних досліджень \"Омега\", Михайло Пересунько, виконавчий директор «Київського прес-клубу»

"Круглий стіл" "Проблеми реформування правоохоронних органів та органів прокуратури"

Учасники круглого столу аналізуватимуть реформу правоохоронної системи, щоб виробити стратегічне бачення шляхів покращення ефективності роботи правоохоронних органів та органів прокуратури. Досліджуватимуть питання посилення захисту прав людини у кримінальному процесі, у тому числі забезпечення прав адвоката у досудовому розслідуванні. А також обговорюватимуть недоліки нормативної бази, що заважають ефективній роботі органів досудового слідства та органів прокуратури.
26 травня 2017 р.

Прес-конференція «Правда про децентралізацію. Сприйняття реформи на Донбасі»

Пряма трансляція відбулася 25 квіт. 2017 р.Участь у прес-конференції взяли: Дмитро Дмитрук, Директор Центру «Соціальний моніторинг», Сергій Киреєв, керівник Департаменту політичних досліджень та консультацій Центру незалежних соціологічних досліджень "Омега", Михайло Пересунько, виконавчий директор «Київського прес-клубу»
25 квітня 2017 р.

Круглий стіл: "БУТИ ЧИ НЕ БУТИ НОВІЙ ПРОКУРАТУРІ?"

Виклики та перспективи у діяльності прокуратури в умовах реформування
30 липня 2015 р.

«круглий стіл» - обговорення «Вибори мера Києва – 2015. Хто здатний змінити столицю в найближчі 5 років?»

ДЕ: Прес-центр Національної спілки журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27А, 2-й пов.)КОЛИ: 09.06.2015 р. о 12-00ТРИВАЛІСТЬ: 1,5 години – дискусія, півгодини – ексклюзивні інтерв’ю
9 червня 2015 р.

Прес-конференція керівництва НПГУ за участі топ-менеджменту міністерства

ДІСТАЛИ! Влада має терміново вжити конкретних заходів для врятування енергетичної галузі України й економіки загалом
2 квітня 2015 р.

Прес-конференція очільників та активу Товариства сприяння обороні України

Що робить і що може зробити для оборони спадкоємець легендарного ДОСААФ - Товариство сприяння обороні України (ТСОУ)
31 березня 2015 р.

Координаційна Рада Майдану. Третій Майдан чи нова політична сила – що сьогодні потрібно Україні?

Зібрання представників "Всеукраїнської координаційної ради Майдану"
28 березня 2015 р.

«Круглий стіл»-прес-конференція «Жити чи виживати? Реформування соціальних стандартів України: позиція профспілок і влади»

Тематика зацікавила чимало ЗМІ, бо анонсувалася конкретна розмова про заборгованість по заробітній платі та заходи щодо її своєчасної виплати; про неприпустимість погіршення трудового законодавства України; про ініціативи уряду по реформуванню соціальних стандартів України
22 грудня 2014 р.

«круглий стіл» "Права людини і війна: покарані двічі? Що загрожує засудженим в українських колоніях"

Спільний «круглий стіл» Київського та Донецького прес-клубів «Права людини і війна: покарані двічі? Що загрожує засудженим в українських колоніях», проведений за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, довів, що тема ця важка, малопідйомна
19 грудня 2014 р.

КС-ДІАЛОГ "Енергетична безпека України: як пережити зиму. Екстрені заходи чи популістські заяви нової влади?"

РОЗСЛАБИТИСЯ й ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯчи таки придушити в собі антиросійського радикала, аби цієї зими не сидіти в холодній темряві?
8 грудня 2014 р.

КС-ДІАЛОГ "З Богом чи не дай Боже?"

Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майдан розбрату і конформізму?
28 листопада 2014 р.

НЕВІДВОРОТНІСТЬ ПОКАРАННЯ ЛІПША ЗА РУКУ ЄВРОПИ

Діалог «Вибори-2014 – оновлення української влади. Міжнародні перспективи і рекомендації», котрий з успіхом пройшов у НСЖУ за інформаційної підтримки міжнародної інформаційної мережі «Україна плюс», організував і провів Міжнародний медіа-центр. ММЦ стартував як спільний проект ВГО «Комітет виборців України», громадянської мережі «ОПОРА» та Європейської платформи за демократичні вибори (EPDE) за фінансової підтримки Європейської комісії
25 жовтня 2014 р.
Сторінка:12

УВАГА!

З огляду на зміни поточної ситуації в Україні у темах та – як виняток – у датах проведення Київським прес-клубом запланованих заходів можливі зміни. Дякуємо за розуміння!

WARNING!

Due to the change of the current situation in Ukraine Kyiv Press Club planned activities on the topics and - as an exception – in the dates may change. Thanks for your understanding!

Page generation time: 0.098397 seconds