ОБСЄ: Медведчук на переговорах представляв терористів

24 червня 2014 р.

Лідер Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук учора, 23 червня 2014 р., представляв на мирних переговорах самопроголошені «Донецьку народну республіку» (ДНР) і «Луганську народну республіку» (ЛНР). Про це повідомили в Організації з безпеки і співробітництва в Європі

«У Донецьку спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зустрілася з «міністром інформації»так званої «Донецької народної республіки», який повідомив місії, що Віктор Медведчук, який раніше обіймав посаду глави Адміністрації колишнього Президента Леоніда Кучми, був недавно призначений в якості представника від ДНР і так званої «Луганської народної республіки» для переговорів з урядом за посередництва ОБСЄ», - сказано в повідомленні, текст якого наводить РБК-Україна.

Раніше в Раді національної безпеки і оборони України відмовилися говорити, яку сторону на тристоронніх переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі представляють лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук і нардеп від фракції Партії регіонів Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, 23 червня в Донецьку відбулися мирні переговори у форматі «Україна-Росія-ОБСЄ». Їх проводили другий Президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представник ОБСЄ, а також громадянин Росії, «прем'єр-міністр» ДНР Олександр Бородай і нардеп-сепаратист Олег Царьов, котрий перебуває в українському розшуку .

http://glavcom.ua/news/215228.html

віктор медведчук

Page generation time: 0.063854 seconds