Обдурити старість: чому деякі люди в 70 підривають танцювальні майданчики, а інші ледь ходять

12 березня 2016 р.

Жодна людина нещаслива, поки вона не вважає себе щасливою.
Марк Аврелій


Людині, протягом всієї історії її розумного існування переслідувало питання - «як обдурити старість».Скільки вчених поклали своє життя на створення «Еліксиру молодості», не кажучи вже про всі ці «молодильні яблучка» і «живу воду» в народних казках.
Сьогодні, вільний від забобонів і навчений досвідом, кожен вже на іншому рівні намагається вирішити це питання. На вивчення стовбурових клітин і пошук гена старіння витрачаються мільярди. Правда ефекту поки це не дає ...
Ні, звичайно ж, в наступних кількох абзацах ви не прочитаєте про чудодійні способи позбавлення від зморшок і інших ознак старості. Але ви дізнаєтеся, чому деякі люди в свої 70 підривають танцювальні майданчики, підкорюють світові театральні підмостки, викликаючи у глядача бурю емоцій, подорожують по світу, а інші в ці роки ледь ходять, постійно скаржачись на старечі хвороби, і тільки і зайняті очікуванням смерті ...
Адже справа не тільки в кількості років, а в якості життя, яке ми прожили. Пара насичених хвилин, і потім роками ми їх згадуємо.
Час щодо і багато в чому залежить від його наповненості подіями, які в свою чергу пов'язані і з нашими бажаннями.
Є сили жити, бажання, прагнення, Інтерес? Або ми вже готові лягти на диван і потихеньку згасати, адже все побачене, життя прожите .. немає сил, та й бажання до чогось прагнути.

Життя - це бажання


Системно-векторна психологія Юрія Бурлана каже, що людина - це судина, в якому «булькає» бажання, оживляючи його. Бажання - ось та сила, що оживляє посудину. Бажання отримати задоволення від життя. Мета і сенс життя кожної людини в цьому світі - отримати від неї задоволення. Для кого-то це виражається в матеріальних цінностях і можливостях безмежного споживання. Для кого-то - в емоційних переживаннях, любові.
Те, яким чином людина буде отримувати насолоду від життя, буде залежати від його векторальної набору. Ну а в розрізі теми нашої сьогоднішньої статті нам цікаво не те, які саме бажання «булькають» в людині і дають йому енергію, сили для продовження життя, а то, як збільшити силу цих бажань для того, щоб вони підтримували в нас життя.
Казка про золоту рибку або, як збільшити силу бажання?
Пам'ятаєте казку про «Золоту рибку»? Коли дід піймав золоту рибку, і та запропонувала йому три бажання в обмін на свою свободу. Єдине, що попросив дід для своєї бабки, так це нове корито, замість розбитого старого. Тільки отримала бабка корито, як в ній тут же прокинулося інше бажання - за обсягом сильніше, значніше. Тепер корито - це що? Дрібниця, подавай їй хату нову. Тільки хату отримала, тільки день-два пораділа своєму щастю, як знову в ній бажання щось забулькало, заклекотало, і тепер уже не просто хату нову їй захотілося, але палат царських, і звань дворових.
Дитяча казка, здавалося б, а які дорослі, неймовірно системні речі розкриває. А й справді, системно-векторна психологія Юрія Бурлана саме так і описує процес зростання бажання. Тільки реалізував людина своє одне бажання, як тут же захотів більшого. І тепер більший у нього стимул жити і досягати реалізації свого нового, збільшеного бажання.
А що ж відбувається в тому випадку, якщо людина не реалізує своє бажання? Тоді в ньому утворюється порожнеча, відчуття незадоволення. Що є абсолютно протилежне тим станам, які приносять нам задоволення і призводять до збільшення бажання, і, як результат - активності.Але, з бажанням щось воно зрозуміло, ось тільки як це пов'язано зі старістю?


Про зв'язок тіла і психічного


Системно-векторна психологія Юрія Бурлана стверджує, що між тілом і психікою існує нерозривний зв'язок. Уже сьогодні медицина визнає існування зв'язку між деякими хворобами нашого тіла зі станом психіки. Наприклад, багато онкологи сходяться на думці, що ракові пухлини провокуються стресами, депресією і іншими поганими станами психіки.
Як часто ви на собі відчували, що хороший стан душі і в тілі якусь особливу легкість створює?
Це не жарт, системно-векторна психологія наочно показує - реалізація наших внутрішніх бажань не підпускає старість до нашого порогу. Не позбавлені сенсу слова «людина, що є молодим душею, молодий і тілом». Коли в людині живе бажання, тіло відгукується на нього. Воно не болить, не ниє. Ноги не відмовляються йти на шляху до реалізації цього бажання ...
 
Чому ми так рано старіємо?


Звичайно ж, людина не вічна, і рано чи пізно він повинен покинути цей світ. Але хтось іде туди прямо з театральної сцени, а хтось йде туди багато років, накульгуючи і спираючись про паличку, страждаючи від хвороб і неспадающій втоми від життя.
Різниця між цими людьми лише в тому, що перші все своє життя реалізовувалися і отримували задоволення від реалізації своїх бажань, а інші збирали в собі пустоти.І не тільки психічно задоволення від життя не отримували, але навіть фізично.
Системно-векторна психологія Юрія Бурлана показує: будучи активними психічно, отримуючи своє задоволення від життя, ми старіємо набагато повільніше і живемо якісно інше життя.


Oлена Миколаєва
http://fithacker.ru/articles/obmanut-starost/

 

 

 

 

Page generation time: 0.025697 seconds