Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Державному прапору Литви -100 років.

25 квітня біля будівлі парламенту Литви зібралось багато людей з державними прапорами, щоб відзначити сторіччя литовського триколора.
25 квітня 2018 р.

Електронний реєстр адрес: що Україні варто перейняти у Литви

Переведення реєстрації фізичних і юридичних осіб в електронний формат для повного виключення паперового документообігу – один з основних трендів у країнах Європейського Союзу.
24 квітня 2018 р.

Україна планує наростити обсяги морських вантажоперевезень із Литвою

Україна та Литва мають високу динаміку торговельно-економічного співробітництва і значні перспективи збільшення обсягів вантажних перевезень між портами Чорного і Балтійського морів.
23 квітня 2018 р.

Збірна України вийшла у лідери на чемпіонаті світу з хокею у Литві

У Каунасі (Литва) у неділю, 22 квітня, розпочався чемпіонат світу-2018 з хокею у третьому за рангом дивізіоні - 1B, в якому грають команди Литви, України, Японії, Естонії, Хорватії та Румунії.
23 квітня 2018 р.

Литва буде продовжувати активну підтримку євроінтеграційних реформ України

20 квітня міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс спільно з віце-прем`єром України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе головували на тринадцятому засіданні комісії Литви і України з європейської інтеграції, що відбулося у Вільнюсі
21 квітня 2018 р.

Обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Литвою перевищив 1 млрд доларів

Україна та Литва відзначають зростання двосторонньої торгівлі, обсяг якої перевищив 1 млрд доларів, і посилюють логістичні можливості обох країн.
20 квітня 2018 р.

У Клайпеді розпочався круїзний сезон

Першим пасажирським судном було Astoria, яке прибуло до Клайпедського порту з Португалії. За прогнозами литовського порту, цього року очікується найдовший сезон круїзних перевезень для Клайпеди.
18 квітня 2018 р.

У Каунасі з`явиться ще один великий бізнес-центр

У Каунасі зростає пропозиція на ринку офісних будівель. 11 квітня був представлений новий проект Business Leaders Center, який завершать до кінця поточного року, а перші офіси будуть "заселені" на початку 2019 року.
17 квітня 2018 р.

Відкриття виставки реставраційних робіт храмів м. Вільнюс

16 квітня 2018 р., у виставковому залі «Академія» у Вільнюсі (Литва), відбулось урочисто відкрилась виставка реставраційних робіт де було представлено експозицію відновлення василіянського храму Пресвятої Тройці.
16 квітня 2018 р.

Литва - відмінне місце для розвитку бізнесу та інвестицій

Литва і Балтійські республіки є державами, що демонструють відмінні економічні показники. Країни Балтії - це відмінне місце для вкладення інвестицій і розвитку бізнесу. Про це пише одне з провідних американських видань The Huffington Post.
15 квітня 2018 р.

Кого в Литві можна вважати середнім класом

Кожен третій житель Литви вважає себе представником середнього класу. Згідно офіційних даних такі люди отримують більше 1000 євро щомісяця.
14 квітня 2018 р.

Прем`єр Литви разом з очільником МінТОТ відвідають схід України

Прем`єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс та очільник міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Вадим Черниш поїдуть на схід України.
11 квітня 2018 р.

 

Page generation time: 0.166147 seconds