Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

З вересня в Литві перейдуть до штатної оплати праці вчителів

Парламент Литви 71 голосом "за", при одному "проти" і трьох, що утрималися затвердив штатну модель оплати праці вчителів.
28 червня 2018 р.

Народне свято з древнього коріння

Літні свята в Балтійських країнах литовським-Йонінес, латвійським-Ліго, естонським–Яаніпяєв, мають багато спільного з українським-Івана Купала, білоруським-Купале, польським- Ніч на Івана Купала, з російським-Іванов день та іншими слов’янськими народами де шанують традиції та магічний зв`язок людини з природою.
23 червня 2018 р.

До Києва припливе історичний корабель із Литви

27 червня, біля причалу № 10 Річкового вокзалу відбудеться церемонія зустрічі учасників литовського телевізійного проекту "Національна експедиція", які припливуть до столиці кораблем "Вітаутас Великий".
23 червня 2018 р.

Литовські ЗМІ можуть прирівняти до стратегічних підприємств

До власників литовських засобів масової інформації слід застосовувати такі ж вимоги, як до інвесторів у стратегічні підприємства країни.
14 червня 2018 р.

МАУ поновлює прямий рейс Одеса - Вільнюс

З 15 червня авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" поновлює пряме повітряне сполучення між Одесою та Вільнюсом.
7 червня 2018 р.

Відкрити Україну на литовській землі

У Клайпеді фестивалем "Україна-вишиванка" завершилися дні української культури, які почалися ще в березні 2018 року.
5 червня 2018 р.

В МЗС Литви закликали Росію звільнити Сенцова

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс закликав владу РФ негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова.
3 червня 2018 р.

100-річчя Незалежності не знає кордонів

Національне свято День незалежності Азербайджану в цьому році святкували не тільки в Баку. Свято прийшло і на литовську землю.
29 травня 2018 р.

Ми діти Литви

В Клайпеді великим концертом завершилась акція " Ми діти Литви" в якій взяли участь представники всіх національностей що представлені громадами у місті.
19 травня 2018 р.

З вишиванкою в серці.

Марія Семенова, Заслужена вчителька України, режисер Ризького українського народного театру. Про театр для якого вишиванка і костюм є дуже важливим у створенні образу України.
17 травня 2018 р.

Журналісти Клайпеди вшанували кращих у професії

Професія журналіста, це праця у будні та свята. В Литві щорічно самі журналісти влаштовують свято, яке назвали таким загадковим і мелодійним словом ЖЕНІЯ (ŽENIA).
12 травня 2018 р.

У Литві змінюється порядок зняття авто з обліку

За чинним в Литві на даний момент порядком, транспортні засоби, техогляд у яких або страховка не діють протягом більше 180 днів, автоматично знімаються з обліку в Regitrа.
30 квітня 2018 р.

 

Page generation time: 0.405577 seconds