Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

У Вільнюсі перед посольством Росії відкрито сквер Бориса Нємцова

Перед носом у агресора з`явилося яскраве нагадування про вбитого ворога Путіна У столиці Литви Вільнюсі перед посольством Росії було урочисто відкрито сквер, який перейменували на честь вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова.
25 серпня 2018 р.

День Незалежності України святкують в Литві

В Литві українські громади Вільнюса, Каунаса, Клайпеди відзначали разом з литовськими друзями Свято державного прапора та День Незалежності України.
25 серпня 2018 р.

Литва в День Маяка посилає сигнал з семи маяків

Багатьом здається, що маяки пішли в минуле, а в наш час космічних технологій вони грають вже не таку важливу роль в мореплавстві. Але для моряків цей символ землі і рідного берега завжди буде важливим. І сьогодні Клайпеда разом з багатьма країнами світу відзначає День маяка.
19 серпня 2018 р.

Український літній табір “ Родини”

Відпочинковий табір на березі Балтійського моря в туристичній садибі « Жагіліс-2» приморського району Мінраге Клайпеди організував Український культурно-просвітницький центр «Родина» з Клайпеди. Діти українців, що проживають в Литві, змогли зібратись разом, щоб відпочити і відкрити для себе багато цікавого в Клайпеді та її околицях.
17 серпня 2018 р.

Литва виділить кошти на підтримку Донбасу

Уряд Литовської Республіки в 2019 році планує виділити з бюджету близько мільйона євро "на підтримку населених пунктів, які постраждали від російської збройної агресії".
16 серпня 2018 р.

У Ризі та Вільнюсі пройшла акція "Об’єднані прапором"

Акція "Об’єднані прапором", започаткована українською діаспорою в Ірландії, у минулі вихідні пройшла в столицях Латвії та Литви. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
6 серпня 2018 р.

У Литві придумали світлофори для фанатів смартфонів

В Каунасі встановили смуги-світлофори, що світять.
3 серпня 2018 р.

Переліт «Від моря до моря: Литва-Україна»

Троє патріотів Литви, планеристи, Сакалас Уждавінус (Sakalas Uždavinys), Альгірдас Шімоніулас (Algirdas Šimoliūnas) та Ігнас Бітінаітіс (Ignas Bitinaitis) розпочали історичний переліт «Від моря до моря: Литва-Україна».
3 серпня 2018 р.

Свято моря в Клайпеді – учасниками стають всі

В кінці липня Клайпеда, перетворюється в галасливий, яскравий і гучний карнавал розваг і емоцій. Причина всьому - Свято моря в Литві.
30 липня 2018 р.

Литва продовжить надавати підтримку Україні, зокрема у сфері захисту прав людини

У МЗС позитивно оцінюють плідне співробітництво між Україною та ЛитвоюЛитва продовжить надавати підтримку Україні, зокрема у сфері захисту прав людини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС) України.
27 липня 2018 р.

У Литві зростає кількість українців.

Потік іноземців, що прибувають в Литву, стрімко збільшується - головним чином за рахунок громадян України і Білорусі, які стають власниками тимчасової посвідки на проживання.
20 липня 2018 р.

Поїзд чотирьох столиць стартує 28 вересня з Києва

Поїзд чотирьох столиць стартує 28 вересня з Києва. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на брифінгу за результатами пленарного засідання Міжурядової Українсько-Литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке відбулось у Львові.
18 липня 2018 р.

 

Page generation time: 0.593689 seconds