Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Литва надала Україні доступ до бази даних для перевірки автомобілів

Базу данних можна буде використовувати для перевірки законності ввозу авто з іноземною реєстрацією
8 жовтня 2018 р.

"На перехресті культур: Монастир і храм Пресвятої Трійці у Вільнюсі" – дослідження вчених Литви та України.

У Вільнюсі в Національному музеї "Палац великих князів литовських” за участю української громади відбулася презентація колективної двомовної монографії "На перехресті культур: Монастир і храм Пресвятої Трійці у Вільнюсі".
5 жовтня 2018 р.

Порошенко пропонує ВР ратифікувати угоду щодо виплат українським пенсіонерам у Литві

Президент Петро Порошенко пропонує Верховній раді ратифікувати угоду з Литовською республікою про внесення змін і доповнень до договору між Україною та Литвою про соціальне забезпечення
5 жовтня 2018 р.

У Литві пішоходам заборонять користуватися мобільними телефонами

У Литві пішоходам заборонили користуватися мобільним телефоном на пішохідних переходах, щоб він їх не відволікав.
4 жовтня 2018 р.

Папа: Литва має що запропонувати міжнародній спільноті

У своїй першій офіційній промові в рамках Апостольської подорожі до країн Балтії Глава Католицької Церкви поділився думками про те, що означає святкувати річницю незалежності та про важливість гостинності й відкритості.
26 вересня 2018 р.

Литва, перший етап 25-ї Апостольської подорожі Папи Франциска

Литва, історія якої позначена атеїзмом та релігійними переслідуваннями, переживає незабутні хвилини – візит Святішого Отця Франциска.
25 вересня 2018 р.

Символ Клайпеди святкує своє 70-ти річчя

Дні народження бувають у людей, але щоб у вітрильника, справді незвично. Те, що випало на долю вітрильника “Мерідіанас” який зараз прикрашає центр Клайпеди мабуть вартує на таке святкування.
9 вересня 2018 р.

Завдяки візиту Папи Франциска Литва буде в центрі світової уваги

Вільнюський архієпископ, митрополит Гинтарас Грушас зазначає, що в зв`язку з майбутнім в кінці вересня, візитом Папи Франциска Литва опиниться в центрі світової уваги.
5 вересня 2018 р.

Литовські компанії заради експерименту скоротили робочий час, залишивши колишню зарплату

Вирішуючи питання боротьби з лінню працівників та задля повноцінного використання робочого часу дві литовські компанії скоротили кількість робочих годин залишивши при цьому колишню зарплату. Про це повідомило видання Delf.
3 вересня 2018 р.

У Литві почали публікувати документи про злочини часів радянської окупації

Серед злочинів велика кількість грабежів, зґвалтувань та вбивствЦентр досліджень геноциду й опору жителів Литви розпочав публікацію документів про злочини Червоної армії на території Литви. Про це повідомляє Delfi. Початок оприлюднення цих документів пов`язаний з річницею виведення окупаційних радянських військ з території Литви.
31 серпня 2018 р.

Литовські ЗМІ допоможуть уряду боротись з російськими хакерами

Найбільші інформаційні портали Литви у вівторок, 28 серпня, уклали угоду з міністерством оборони країни щодо співпраці у протидії можливим атакам російських хакерів. Про це повідомляє European Interest.
29 серпня 2018 р.

Клімкин: Литва має намір допомогти відновити Авдіївку

Литовська республіка має намір допомогти Україні у відновленні Авдіївки.
26 серпня 2018 р.

 

Page generation time: 0.266935 seconds