Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Мартінас Чаревичюс показав фото Литви, які приголомшують красою

Безкраї простори та вражаюча урбаністика – Литва може приголомшити навіть найвибагливішого туриста. Це успішно довів фотограф Мартінас Чаревичюс, який створив серію ефектних знімків.
4 листопада 2018 р.

Литовці радять Україні не поспішати з ринком землі

Досвід Литви у розвитку медицини, енергетики й земельних відносин може бути корисним для України
2 листопада 2018 р.

Дні українського кіно у Вільнюсі

У литовській столиці відбулися Дні українського кіно, під час яких були показані нові стрічки вітчизняного виробництва - «Сторожова застава», «Припутні», «Коли падають дерева», «Чужа молитва».
1 листопада 2018 р.

У Клайпеді проходить форум про зв`язки Литви і Білорусі

В Клайпеді проходить громадський форум про те, що об`єднує і розділяє Литву і Білорусь, повідомляє BNS. За словами організаторів, в останні десятиліття ставлення країн один до одного обумовлені розбіжностями щодо обраного ними політичного курсу, ставленням до демократії і прав людини, що будується в Островці Білоруської АЕС і т. д.
26 жовтня 2018 р.

Нова гонка озброєнь зі США підштовхне Росію до краю прірви, – глава МЗС Литви

Деякі європейські союзники Сполучених Штатів, зокрема Німеччина, засудили намір глави Білого дому Дональда Трампа вивести країну із Договору про ліквідацію ракет середнього та меншого радіусу дії. Однак у Литві позицію американського лідера, навпаки, підтримали.
25 жовтня 2018 р.

СКУ та Всесвітня литовська спільнота підписали Меморандум про взаєморозуміння

Меморандум про взаєморозуміння між Світовим конгресом українців (CКУ) і Всесвітньою литовською спільнотою підписали в понеділок у Берліні очільники цих структур Євген Чолій і Даля Хенке.
23 жовтня 2018 р.

90 -річчя утворення Литовсько-українського товариства

У Литві відзначили 90-річчя утворення Литовсько-українського товариства та 20-річчя відновлення діяльності Каунаського українського товариства
22 жовтня 2018 р.

За незамінені вчасно шини литовським водіям загрожує не тільки штраф

За правилами, литовські водії до 10 листопада зобов`язані замінити літню гуму на зимову. Якщо цього не зробити, загрожують не тільки штрафи - поліція анулює діючий техогляд. Інспектори охорони навколишнього середовища нагадують, що стару гуму не можна кидати де завгодно, пише LRT.lt.
20 жовтня 2018 р.

Литва проведе референдум з питання подвійного громадянства

Громадяни країни будуть вирішувати, чи хочуть вони право на подвійне громадянствоУ Литві відбудеться референдум, на якому громадяни країни повинні будуть вирішити, чи вони хочуть отримати право на подвійне громадянство. Про це повідомляє Delfi.
19 жовтня 2018 р.

Восени в Литві зросла кількість емігрантів

Восени цього року з Литви виїхали 3508 чоловік, в країну іммігрували тисяча вісімсот вісімдесят дві людини. 98% емігрували - громадяни Литви, а серед іммігрантів 68% склали іноземці, пише Ru.delfi.lt.
15 жовтня 2018 р.

Wizz Air запускає ще один рейс з України

Угорська авіакомпанія лоукост Wizz Air оголосила, що починаючи з 29 жовтня запустить рейс, який курсуватиме зі Львова до столиці Литви – Вільнюса
14 жовтня 2018 р.

Парламент Литви схвалив будівництво метро

9 жовтня парламент Литви схвалив будівництво метро в країні, повідомляє прес-служба Сейму.
10 жовтня 2018 р.

 

Page generation time: 2.488096 seconds