Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Україна і Литва підписали угоду про співпрацю у сфері трудової міграції

Президенти України і Литви підписали міжурядову угоду про працевлаштування і співпрацю у сфері трудової міграції, та ряд інших важливих документів. Підписання відбулося під час зустрічі президента Порошенка з президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте.
7 грудня 2018 р.

Біля посольства РФ в Литві - протести проти агресивних дій Росії в Керченській протоці

У сквері Бориса Нємцова, біля посольства Росії у Вільнюсі, пройшли акції протесту проти дій російських прикордонників в Керченській протоці. Минулої ночі при виході з протоки в сторону Чорного моря три українських судна були обстріляні і захоплені російською стороною.
26 листопада 2018 р.

Глава МЗС Литви назвав дії РФ в Азовському морі актом агресії

Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс рішуче засудив дії РФ в Азовському морі проти українських кораблів, назвавши їх актом агресії.
26 листопада 2018 р.

Майже 30 років святі Володимир та Ольга є у Ватикані

У ватиканському соборі Святого Петра є вівтар святого Еразма, з боків якого знаходяться мозаїчні зображення святих Володимира і Ольги.
25 листопада 2018 р.

100-річчя Литовської армії

У Вільнюсі пройшов парад з нагоди 100-річчя Литовської армії. Опівдні він почався на столичному проспекті Конституції. Про це бала трансляція на національному телебачені https://www.lrt.lt/, а також повідомила і подала світлини DELFI https://www.delfi.lt/
24 листопада 2018 р.

Децентралізація - шлях Литви

Коли Литва готувалася до вступу в ЄС, всі зрозуміли, що система місцевого самоврядування застаріла. У маленькі села кошти не доходили, їх розвиток зупинилося.
20 листопада 2018 р.

Децентралізація змінює мислення людей

Всі ми повинні зрозуміти, що господар – це конкретний житель цього місця і краю. І якщо ми не будемо намагатися жити так, щоб було краще у конкретній родині, селі, місті і в нашій країні Литві, то ніяка децентралізація нам не допоможе.
20 листопада 2018 р.

Одеса представляє свої таланти в Литві

Студенти та їх викладачі з Одеси прибули на ХХ ювілейний фестиваль студентських хорів вищих навчальних закладів Литви, який відбувся 16-18 листопада 2018 р у Клайпеді. Цей фестиваль проводиться щороку в різних університетах республіки.
19 листопада 2018 р.

Сейм Литви засудив "вибори" на Донбасі

У документі стверджують, що "вибори" демонструють свавілля Росії, яка окупувала ці території
14 листопада 2018 р.

Завершила роботу 9-а сесія Парламентської асамблеї Польщі, Литви та України.

У Вільнюсі завершилась дводенна сесія Парламентської асамблеї Польщі, Литви та України.
14 листопада 2018 р.

Засідання Парламентської Асамблеї Литви, Польщі та України відбувається у Вільнюсі

У понеділок у Вільнюсі розпочинається засідання тристороння Парламентської асамблеї Литви, Польщі та України.
12 листопада 2018 р.

У Литві стартувала президентська кампанія

12 листопада в Литві офіційно стартувала передвиборча кампанія. Про своє бажання стати президентом уже оголосили семеро осіб. Про це пише Delfi.
12 листопада 2018 р.

 

Page generation time: 0.789204 seconds