Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Українські науковці долучаються до співпраці з Литвою

Співрозмовники нашого Круглого столу, що проходив на телебачені міста Таураге (Литва): Журналіст Петро Олар та науковці з Тернополя: Ректор Тернопільскького Національного університету імені Івана Пулюя, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Петро Ясний, директор Технопарку м. Тернопіль Григорій Хіміч, проректор з міжнародного співробітництва Тернопільський ТНТУ ім. Івана Пулюя Тетяна Вітенко, та Голова спілки українців Балтії та Литви Леонід Тригуб (Литва)
17 грудня 2015 р.

Спадщина геніїв об’єднує народи

“Балтійсько–Чорноморська конфедерація” в Литві знайшла своїх прихильників в портовому місті Клайпеда. Девіз “Наша доля бути разом” знайшов своє яскраве підтверження на вечорі, що організувало Товариство українців в Литві. Він був присвячений Костянтинасу Чюрльонісу – великому сину Литви, художнику, композитору, поету, 140 річчя з дня народження якого відзначають у світі.
23 жовтня 2015 р.

Дарюс Петрошюс, депутат Сейму Литви: Ми вас розуміємо – тому й допомагаємо

В Україні демократичні процеси почалися, там демократія переможе. Я думаю, що «політикам-бізнесменам» буде погано і в політиці, і в бізнесі – вони не знайдуть місця. Треба вибирати – йти в політику або залишатися в бізнесі і робити все чисто. У нас це минуле.
23 жовтня 2015 р.

Додепутатствовался до мышей. Очередная атака на ТСОУ

Игорь Луценко в очередной раз выдвигает бездоказательные и нелепые обвинения общественной организации ТСОУ.
18 вересня 2015 р.

Рейдерська атака на помешкання журналіста Петра Олара

ГО «Київський прес-клуб» вважає за необхідне оприлюднити Заяву Петра Олара та, усвою чергу звернутися до правохоронних органів з вимогою неупередженого ісправедливого розслідування подій,викладених у заяві, які мають явні ознакиперешкоджання журналістській діяльності заявника.
31 липня 2015 р.

«Вибори мера Києва – 2015. Хто здатний змінити столицю в найближчі 5 років?»

Чи набридне нарешті киянам наступати на одні й ті ж граблі обираючи мера столиці - Чи можливо взагалі обрати мера столиці справді достойного киян?
9 червня 2015 р.

СOMMEDIA DELL`ARTE У СТІНАХ МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ

ПОКАЗАЛА, ЩО ТЕРПЛЯЧКА В ГІРНИКІВ ОТ-ОТ ЛУСНЕ...
2 квітня 2015 р.

КОНЦЕПТ-ПАТРІОТИЗМ від ТСОУ

Прес-конференція "Що робить і що може зробити для оборони країни Товариство сприяння обороні України (ТСОУ) – спадкоємець легендарного ДТСААФ"
31 березня 2015 р.

БЕЗПРОСВІТНА НЕМИНУЧІСТЬ ЗДИРНИЦТВА

ВІЙНОЮ ВЛАДА ПРИКРИВАЄ СИСТЕМНЕ ВІДТОРГНЕННЯ РЕФОРМ. ЦЕЙ І СХОЖІ ЗА КАТАСТРОФІЧНІСТЮ ВИСНОВКИ ЗРОБИЛИ УЧАСНИКИ «КРУГЛОГО СТОЛУ», ПРИСВЯЧЕНОГО РЕЗУЛЬТАТАМ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩОГО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
24 березня 2015 р.

Україна отримала перший транш у $5 млрд від МВФ

Україна отримала перший транш у розмірі $5 млрд від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в рамках нового чотирирічного пакету фіндопомоги
13 березня 2015 р.

Свідок у справі Литвиненка пов`язав Путіна із наркоторгівлею

Колишній офіцер КДБ Юрій Швець на слуханнях у справі про вбивство Литвиненка повідомив, що його товариша могли вбити через інформацію про можливе "кришування" Путіним в 90-х роках відмивання грошей колумбійського наркокартелю
13 березня 2015 р.

Противник, використовуючи заборонену зброю, наступає на всіх напрямках

Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують відкрито і грубо порушувати умови мирних Мінських домовленостей
13 березня 2015 р.

 

Page generation time: 0.263390 seconds