Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Свято книги у Вільнюсі - український акцент

Україну на 17-й Міжнародний Вільнюській книжковій ярмарці представляє 11 видавництв зі Львова, Києва і Харкова. Вільнюська книжкова виставка викликає захоплення успіхами наших друзів і, одночасно, сумом за наші "здобутки"... Нагадаємо вам, що населення Литви – всього 2,8 млн. жителів, а виставку за три дні відвідало понад 60 тисяч, не враховуючи учасників.
27 лютого 2016 р.

Литва вшанувала пам`ять росіянина: в Вільнюсі буде вулиця Бориса Немцова

Вітаю Вільнюського мера Ремігіюса Шімашюса та керівника фракції Союзу Батьківщини у Вільнюській Міській Раді Миколаса Маяускаса. 24-02-2016 була запропонована та одноголосно прийнята резолюція про присвячення у Вільнюсі вулиці імені демократа Росії Бориса Немцова!
26 лютого 2016 р.

Литва має зброю, яку так мало використовує Україна

Як литовська мова стала дієвою зброєю суверенітету, незалежності і стійкості до пропаганди з боку зовнішніх ворогів, а також сучасних інформаційних воєн – на це питання відповів депутат литовського Сейму Даріус Петрочіус журналістам Київського прес-клубу Ганні і Петру Олар
26 лютого 2016 р.

Третя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізму

Для перемоги над ворогом треба знати його сильні сторони. Сучасна Україна протистоїть неосталінізму, основи якого були закладені Леніним, Троцьким і Сталіним. За цей час сутність Москви не змінилася, відтак корисно дослідити, за допомогою яких засобів вона вигравала в минулому. Дослідження Ігоря Каганця з "Народного оглядача" читайте в розділі Резонанс.
24 лютого 2016 р.

Хвилина мовчання перед початком фільму і довге мовчання після останнього кадру...

Так закінчився прем`єрний показ документального фільму “Небесна сотня у вирій полетіла”, створеного литовською студією разом з українськіми митцями. Символічно, що цей фільм-реквієм був представлений його співтворцями Анною Агішевою та Петром Оларом у міській бібліотеці литовського міста Таураге.
24 лютого 2016 р.

Спадкоємцем Русі була Українсько-Білорусько-Литовська держава

Це наша спільна історія - і наше спільне майбутнє. Тільки визнавши правду, що естафету Київської Русі перейняло Велике князівство Литовське, Руське, Жемайтське, перевертає всю російську історіографію щодо того, хто є нащадком Київської Руси. Виявляється, що це не Московія.
23 лютого 2016 р.

Про Київський Прес-клуб і УкраїнаПлюс заговорили у Литві

Колеги та друзі журналісти цілком підтримують проект УкраїнаПлюс та готові до співпраці. Зустріч у Каунасі з Відасом Мачулісом - відомим журналістом та телеведучим. Публікація литовською
21 лютого 2016 р.

Спільна молитва за Небесну сотню у Каунасі

В ці дні у багатьох містах Литви вшановують пам’ть Небесної сотні та загиблих за Незалежність України і Литви. У Каунасі, у костьолі св. Георгія Мученика (біля Каунаського Замку), відбулась Служба Божа та запалювання сотні свічок. Спільна молитва католицького, греко-католицького та православного духовенства лунала українською та литовськими мовами. До молитви долучилися прихожани цього храму та українці, які в цей час перебували в Литві.
20 лютого 2016 р.

В Литві кажуть: Майдан виявив почуття Істини в українському народі...

В Україні – Майдан і Небесна сотня зробили за одну мить і ніч те, до чого йшли українці цілі століття. Треба пам’ятати про цю перемогу, яка далась ціною великих жертв (Юазас Валюшайтіс)
18 лютого 2016 р.

Успіх приходить там, де його чекають і для цього працюють

Діалог з мером Юрбаркаса (Литва) Cкірмантасом Москевічюсом про безпартійність, відповідальність, обіцянки, відкритість, народну дипломатію та перспективні напрямки життя краю і в цілому Литви ведут Анна і Петро Олар.
16 лютого 2016 р.

Литва допомагатиме Україні, чим зможе - віце-мер Клайпеди Артурас Шульцас

Литва у своїй зовнішній політиці дуже підтримує Україну в усіх її справах. І це йде не тільки від нашого Президента, це йде від нашого народу. Вчіться не на своїх помилках, вчіться на наших помилках. Ми 20 років тому пройшли все це, і ці помилки зробили, дивіться на них і не робіть.
11 січня 2016 р.

Моя розв’зка є така: треба працювати

Діалог з Блаженнішим Любомиром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ ведуть журналіст Петро Олар та Голова Громадської організації «Балтійсько – Чорноморська Конфедерація» Вадим Марюхнич
17 грудня 2015 р.

 

Page generation time: 0.281242 seconds