Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Сігітас КАНЦЕВІЧУС: - Про Незалежність Литви, що починається з кожного з нас ...

Діалог з Головою громадської міжнародної організації "Балтійсько-Чорноморська конфедерація", що створюється в Литві, діячем культури, директором об`єднання бібліотек міста Таураге, театральним режисером, літератором і фотохудожником та великим другом України - Сігітасом Канцевічюсом - ведуть журналісти Київського прес-клубу Петро і Aнна Олар.
11 березня 2016 р.

Тарас Шевченко в Литві допоміг у протесті за волю для Надії Савченко

В роковину від дня народження Тараса Шевченка більше 2 годин українець Леонід Тригуб простояв під генеральним консульством Росії в Клайпед,і з вимогою звільнити Надію Савченко. Як молитву читав заповіт та інші вірші з Кобзаря. Мабуть Шевченко, і його слова допомогли війти в пріміщення консульства і через присутніх там дипломатів передати сої вимоги, які обіцяли донести до керівництва Росії.
9 березня 2016 р.

8 березня –день, а жінки – це Свято

В Литві офіційно не святкують 8-го березня, але особливе ставлення до жінок зберегло оригінальність дня, в який жінкам дарують квіти. Литовці жартують, якщо не буде цього дня то логічно квіти треба дарувати кожен день. Жінка – це свято...
9 березня 2016 р.

НЕ МОЖНА ВТРАЧАТИ НАДІЮ, УКРАЇНА

Ми попросили Віктора Денисенка, політичного оглядача з Литви, відповісти на наші загальні питання, а також дати прогноз, що чекає нас завтра і в доступному для огляду майбутньому.
8 березня 2016 р.

Трипільські будиночки роблять у Чехії

Свої виробки представляє керамічна майстерня з Чехії Keramika S + S.
8 березня 2016 р.

Міжнародний 9–й турнір з баскетболу закінчено, а 10-й чекає українців

По-бойовому цікавою грою і впевненою перемогою завершився в Таураге міжнародний баскетбольний турнір, який, на жаль, так і не дочекався українських команд. Як заявили організатори, то від завтра вже запрошують українські команди на 10-й ювілейний міжнародний баскетбольний турнір серед ветеранів баскетболу.
6 березня 2016 р.

Баскетбольний турнір на честь дня Незалежності Литви

Міжнародний турнір з баскетболу до дня Незалежності Литовської Республіки в місті Таураге зібрав команди з Латвії, Росії та Литви. Впродовж трьох днів команди з Вільнюса, Калінінграда, Риги, Таураге та інших міст виборювали кубок Незалежної Литви.
5 березня 2016 р.

Друг України і наш автор став Доктором наук в галузі журналістики

Віктор Денисенко, відомий в Литві та Україні журналіст та викладач успішно захистив дисертацію на тему "Російська преса та підхiд її в країнах Балтії до геополітичних змін в контексті (1991-2009 років)".
3 березня 2016 р.

Киянин розробив унікальний синхронний перекладач для Skype на Android-пристроях

Українець Олександр Коновалов став ініціатором створення революційного додатка "Droid Translator", що дозволяє перекладати співрозмовників з 30 мов у режимі реального часу.
28 лютого 2016 р.

Винахід українця змінив світ медицини, мистецтва, фізики та митниці

Його застосування не обмежується медичними закладами. Рентгенівське опромінення – зручний інструмент для працівників аеропорту, реставраторів картин, астрономів і біофізиків, адже відому нам спіраль ДНК вперше розгледіли також за допомогою винаходу, що має українське коріння.
28 лютого 2016 р.

Українець, без якого Стів Джобс не створив би свій перший комп`ютер

Травень 2012 року, Вашингтон. Національний зал слави винахідників. Це місце мало подарувати зустріч двох провідних винахідників світу – Стіва Джобса і українця Любомира Романківа.
28 лютого 2016 р.

Країна перевіряє себе - пише диктант литовською...

За парти сіли всі, хто вміє писати. Об 11-00, 27 лютого вже в десяте в Литві писали національний диктант усі бажаючі. Цьогорічна перевірка грамотності і любові до Батьківщини проходила під патронажем Президента Литви Далії Грибуаскайте.
27 лютого 2016 р.

 

Page generation time: 0.545456 seconds