Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Йонас Охман: “Разом до перемоги”.

На прохання поділитись з українцями враженнями від телемарафону і телемосту Литва –Україна ексклюзивно відповів Йонас Охман:- Голова міжнародної волонтерської організації «Blue/Yellow»
14 січня 2019 р.

У Литві вступила в силу нова податкова реформа

З 1 січня в Литві вступила в силу нова податкова реформа. В результаті реформи зміниться розмір зарплати "на папері", в деяких випадках зміниться і сума, яку людина буде отримувати "на руки".
2 січня 2019 р.

100 років тому на вежі Гедімінаса вперше було піднято литовський триколор

В цьому році виповнюється 100 років з того дня, як в Литві вперше було піднято литовський триколор на вежі Гедімінаса.
2 січня 2019 р.

УКРАЇНУ МОЖНА ВІДКРИТИ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, А ЩЕ ПІСНЕЮ…

Альфонсо Олівер - італійський співак, композитор і музичний промоутер.Зараз Альфонсо відкриває світу Україну, через нове звучання в італійській версії популярних українських пісень, а ще він захоплено розповідає про Україну та свої враження від подорожей і творчої праці на цій землі.
30 грудня 2018 р.

Через податкову реформу в Литві масово мінятимуть трудові угоди

З 1 січня в Литві вступають в силу податкові зміни, в результаті яких зарплата кожного працівника "на папері" буде збільшена в 1,289 рази. Для таких змін не потрібен підпис працівника на папері, однак роботодавець повинен інформувати працівників про зміни до Нового року, про це повідомив портал https://www.delfi.lt
28 грудня 2018 р.

Українці в Європі часто добровільно беруть на себе функції представників України за кордоном

У матеріалі “Радіо Свобода” зроблено аналіз як українці в Європі представляють інтереси нашої держави та створюють позитивний імідж нашої держави серед європейців
22 грудня 2018 р.

Зустрічаючись з Послами, Папа також прокоментував ситуацію в Україні

Глава Католицької Церкви наголосив на сприянні мирним процесам через солідарність з найслабшими.
19 грудня 2018 р.

Дубки в честь визначних поетів України та Литви стануть відомі в Клайпеді

У Клайпеді сьогодні відкрили відновлену меморіальну плиту у парку Саюдіса, на якій викарбовано: що 17 квітня 2014 року українські та литовські активісти посадили дубки в честь 300 річчя від дня народження та класика литовської літератури поета Крістійонаса Донелайтіса та 200 річчя українського поета Тараса Шевченка.
18 грудня 2018 р.

Концепція правового персоналізму Альфонсаса Вайшвіли

Альфонсас Вайшвіла - відомий сучасний литовський філософ права, "габілітований доктор права", тобто доктор юридичних наук, багато років працював завідувачем кафедри філософії права Литовського університету права у Вільнюсі (нині - Миколо Ромеріо Університет, тобто університет імені Миколо Ромеріо, видатного литовського правознавця першої половини XX століття).
15 грудня 2018 р.

В МЗС Литви відзначили річницю встановлення українсько-литовських відносин

У Міністерстві закордонних справ Литовської Республіки за участю його голови Лінаса Лінкявічюса пройшло відзначення 27-ї річниці встановлення українсько-литовських дипломатичних відносин
14 грудня 2018 р.

Естонський досвід електронного урядування – Україні

Втілення в життя системи е-урядування – це реальна можливість підняти спілкування в діловій сфері на якісно новий рівень, адже воно є одним із найдієвіших інструментів розвитку інформаційного суспільства.
11 грудня 2018 р.

Литовський Сейм прийняв резолюцію щодо протидії російській агресії

Литовський парламент (Сейм) прийняв резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включаючи можливість відключення російських банків від всесвітньої системи платежів та передачі інформації SWIFT.
11 грудня 2018 р.

 

Page generation time: 0.641870 seconds