Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Олег Шупляк - присутній своїми творами лише в кабінеті міністра культури України та музеях і галереях світу...

Оригінальних своєю уявою та талантом український художник Олег Шупляк має постійні виставки в Литві, США, Австралії, Німеччині, Англії, Нідерландах, а ще дві роботи подаровані в Національний музей Тараса Шевченка. Мабуть той що сказав нема пророків у своїй вітчизні був правим. Я знаю Олег Шупляк живе в Україні і повернеться художником світової слави до тих мільйонів шанувальників його творчості які зараз є в Україні та світі.
24 квітня 2016 р.

Р.С. після роботи...

В Литві їх називають віце-мерами. Наша перша зустріч з Дмитром Христюком була випадкова, йшов до Голови Ірпіня, як завжди, не застав, та після 19-ї години потрапив в кабінет напроти, ось який діалог після роботи вдалось записати.
20 квітня 2016 р.

Маємо об’єднати сили, щоб зупинити цю агресію, — міністр охорони краю Литви

18 квітня у Міністерстві оборони України відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з Міністром охорони краю Литовської Республіки Юозасом Олєкасом
19 квітня 2016 р.

ІВАН МАРЧУК : У 80 років життя - я дуже зайнята людина

Іван Марчук - геніальна людина, яка не продає своїх картин, а творить щодня в час сонця з ранього ранку і до пізньої ночі....
2 квітня 2016 р.

Бізнесмени при владі «для захисту України» одягли вишиванки, а українців змусили вдягти бронежилети

Так відомий громадський та політичний діяч Микола Томенко під час ефіру на радіо «Ера ФМ» популярно пояснив сьогоднішнє не сприйняття суспільством дій влади.
2 квітня 2016 р.

Дякуємо місту Таураге (Литва) за пам`ять про нашу біль

Весь березень у мерії міста проходила виставка фотографій майже 30-річної давності, присвячених Чорнобилю. Це було ініціативою мера Сігітаса Мічуліса, який разом з нами нагадав Литві про трагедію, яку приніс Чорнобиль в життя наших країн. (Публікується литовською)
31 березня 2016 р.

Річниця анексії: Хроніка деградації російського режиму

У ці дні особливо часто згадують про Крим, оскільки півострів вже два роки як знаходиться під російською окупацією. Згаданий захоплення став черговою точкою відліку для нинішнього російського режиму. З цього моменту почалася нова кремлівська епоха. У Москві вважають, що епоха ця славна і героїчна. Однак з боку особливо помітно, що насправді час це безславне.
23 березня 2016 р.

Надія Савченко: дівчина, що налякала Кремль

"Суд" засудив Надію Савченко до 22 років позбавлення волі. Немає підстави сумніватися в тому, що даний "процес" був політизований, а вирок утримуваної української військової льотчиці і учасниці антитерористичної операції на сході України - визначений. Писати докладніше про "судовому процесі" не має ніякого сенсу, оскільки ця тема була висвітлена досить докладно. Набагато більш актуальним є питання - що тепер?
23 березня 2016 р.

Українець, який створив найепатажніший художній стиль XX століття

Енді Ворхол — лемко, який зробив революцію у мистецтві. Багатії змітали з аукціонів його картини вартістю у кількадесят мільйонів доларів.
18 березня 2016 р.

Українець, чиї комп`ютерні ігри підкорили світ

IT-сектор - одна із візитних карток нової України. Українські програмісти здобули собі хорошу славу у світі, а проекти, які розробляли наші співвітчизники, принесли їм сотні мільйонів доларів. І сфера комп`ютерних ігор — не виняток. Найвідомішою українською компанією-розробником відеоігор є GSC Game World, створена Сергієм Григоровичем у Києві в 1995 році.
18 березня 2016 р.

Президент Словаччини закликав звільнити Надію Савченко

Президент Словаччини Анрій Кіска закликав російську владу звільнити українську льотчицю Надію Савченко. Про це йдеться у заяві на сайті глави держави.
16 березня 2016 р.

Обдурити старість: чому деякі люди в 70 підривають танцювальні майданчики, а інші ледь ходять

Жодна людина нещаслива, поки вона не вважає себе щасливою.Марк АврелійЛюдині, протягом всієї історії її розумного існування переслідувало питання - «як обдурити старість».Скільки вчених поклали своє життя на створення «Еліксиру молодості», не кажучи вже про всі ці «молодильні яблучка» і «живу воду» в народних казках.
12 березня 2016 р.

 

Page generation time: 0.282221 seconds