Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Литовці запропонували створити техноцентр на Тернопільщині

Делегація Литви зацікавилася розробками науковців Тернопільського національного педагогічного університету ім. В Гнатюка (біотеплогенератори різних потужностей). Вони виявили бажання співпрацювати у питаннях створення техноцентру з енергоефективності та енергозбереження.
6 червня 2016 р.

ПОЕТ ПЕРЕДБАЧИВ СЬОГОДЕННЯ ДОНБАСУ

Раїса Талалай опублікувала в Фейсбуці відкритий лист до донецького колеги, власне, ґрунтовну статтю Леоніда Талалая, що вийшла друком майже 14 років тому. На жаль, наші державці поетів наших не читають. Ні їхніх творів, ні застережень.
6 червня 2016 р.

Феноменальний світовий рекорд Сергія Найдича на підтримку українців -переселенців

Український яхтсмен Сергій Найдич збирається побити феноменальний світовий рекорд (71 година 30 хвилин без перерви на вінсерфері на воді) на підтримку всіх українців, які переїхали жити на материкову частину нашої країни після анексії Криму, а також наших співвітчизників, які залишили окуповані частини Луганської та Донецької областей.
3 червня 2016 р.

Засновуємо Intermarium.institute – перший науково-дослідницький заклад Співдружності Міжмор’я

Накопичені знання з переходу до постіндустріальної цивілізації і заснування Співдружності Міжмор’я потребують систематизації, розвитку і практичного застосування. З цією метою засновуємо Інститут Міжмор’я. Запрошую всіх зацікавлених: обговорюємо концепцію інституту, критикуємо, пропонуємо своє.
1 червня 2016 р.

Порошенко скоро пошкодує, що погодився на обмін Савченко

Українські солдати і ветерани відтепер мають нового лідера – Надію Савченко, яка здатна вдихнути нове життя в тих представників суспільства, які щиро віддані цінностям Євромайдану та європейській інтеграції України.
1 червня 2016 р.

У ДНІПРІ ДНІ ЛИТВИ

У місті Дніпро 29 травня просто неба, на Січеславській набережній, пройшли Дні Литви в Україні. Вони були приурочені до Дня Європи, який традиційно відзначають у травні.
31 травня 2016 р.

В Херсоні пройшли Дні Литви

Основним завданням запланованих заходів було познайомити жителів Херсонщини з литовцями і литовською культурою, а литовців - з українцями та їхньою культурою, сказала Наталя Бімбірайте одна з головних організаторів Днів Литви в Херсоні.
29 травня 2016 р.

На другому колі гібридної війни Україна стане постіндустріальною республікою

Сенс наступних 25 років полягає в заснуванні українцями власної національної держави. Московська агресія виступає прискорювачем перетворень. Оскільки гібридна війна є тотальною, то вона стимулює зміни на всіх рівнях – від світоглядного до економічного і військового.
26 травня 2016 р.

Україна на шляху регіонального лідерства: від "Східного Ланкастера" до Міжмор’я

Україна та інші країни Східної Європи стикаються сьогодні з екзистенційним викликом з боку нового агресора – путінської реваншистської Росії. Загрозливий безпековий клімат, передумовами якого стали агресивні дії Росії в Україні, порушення норм міжнародного права, зокрема анексія Криму та гібридна війна на Донбасі, спонукає країни регіону до активного пошуку засобів, що можуть гарантувати їх національну безпеку.
25 травня 2016 р.

Вишеградські друзі України і уроки «великої геополітики»

Два роки протистояння російській агресії на українському Донбасі у формі антитерористичної операції і загальна динаміка цього конфлікту переконливо доводять – насправді Москва воює не з Києвом; головний її ворог – Вашингтон і його європейські союзники.
25 травня 2016 р.

Москва почала добиватися зняття західних санкцій - Ландсбергіс

Той факт, що до Москви почали часто приїжджати західні лідери: президент Австрiї, до того -- Д.Керрi й Ф.Штайнмаєр, свідчить про дуже небезпечну тенденцію: Москва намагається добитися знаття західних санкцій. Про це в інтерв`ю газеті "Експрес" заявив перший голова Парламенту незалежної Литви Вітаутас Ландсбергіс.
29 квітня 2016 р.

Олег Шупляк - присутній своїми творами лише в кабінеті міністра культури України та музеях і галереях світу...

Оригінальних своєю уявою та талантом український художник Олег Шупляк має постійні виставки в Литві, США, Австралії, Німеччині, Англії, Нідерландах, а ще дві роботи подаровані в Національний музей Тараса Шевченка. Мабуть той що сказав нема пророків у своїй вітчизні був правим. Я знаю Олег Шупляк живе в Україні і повернеться художником світової слави до тих мільйонів шанувальників його творчості які зараз є в Україні та світі.
24 квітня 2016 р.

 

Page generation time: 0.576321 seconds