Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Гібридна війна формує козацьку націю

Ігор Каганець: Якщо стирається грань між війною і миром, то в суспільстві стирається грань між цивільними і військовими
29 червня 2016 р.

Мистецтво не має кордонів – і мова його зрозуміла

Гадячська угода 1658 року підписана представниками трьох народів надихає сучасних митців на творчість. Цей договір передбачав створення на місці Речі Посполитої конфедерації трьох самостійних держав: Польщі, Литви і України. В тексті документу зазначалося, що Україна стає вільною й незалежною державою під назвою Великого Князівства Руського…
25 червня 2016 р.

Що я знайшов на морі

Ліричний роздум в час, коли муза заплила далеко в Балтійське море…
19 червня 2016 р.

Матріархат. Незворотнє.

Чи існував він, і якщо існував, то чому закінчився? На ці питання намагалися і намагаються відповісти багато хто. Але справа в тому, що вже саме це питання є безглуздим, оскільки, схоже, цього явища ніколи не було в історії людської цивілізації.
19 червня 2016 р.

Уроки природи

ДВОЄ САМОТНІХ (новела) Берег північного моря був пустинний. Літо здається вже наступило кілька днів, то мабуть лише календарне. А справжнє, гучне і коротке для цих країв затримувалося. Хто зна, за якими горами, чи за морями, а може сам екватор застопорив літо і тепло. Та для декого це не причина. Сліпі в це містечко на березі моря приїхали перші. Їх було багато мабуть всі сліпі країни, ходили вулицями Швянтойі постукуючи ціпками і дихали морем.
18 червня 2016 р.

Спасибі вам, що ви – наші друзі

Антанас Вінкус, екс-міністр охорони здоров`я Литви
18 червня 2016 р.

Портрет художника з натури - у виконанні дружини.

Баронас Пятрас - скульптор, автор унікальних медалей про перших фотографів Литви. Його дружина Аyдроне - художник, організатор унікальних пленерів в Швянтойі, що біля Паланги. (Швянтойі - назва однойменної річки). Проведена нами година в гостях у художників і бесіда з ними гідна вашої уваги... Про свого чоловіка розповідає дружина.
18 червня 2016 р.

День Таураге - постскриптум

Місто Таураге, Литва, вже дуже добре знають в Україні. Нещодавно наше дружнє місто цілих п`ять днів відзначало своє Cвято – і на Центральному майдані біля замку, і на Співочому полі, і в заміському парку розваг, де зібралися з багатьох країн кращі представники фотоклубів. Приїхала велика кількість делегацій з усієї Європи, їх гостинно прийняв мер міста Сігітас Мічюліс. Було стільки заходів, що ми не встигали за цікавими виступами.
8 червня 2016 р.

Дарюс Петрошюс, депутат литовського Сейму: Найголовніше - вірити в себе, вірити в свою справу!

Діалог журналістів Київського прес-клубу з відомим в Європі політиком і патріотом своєї Батьківщини, міста та сім`ї депутатом литовського Сейму Дарюсом Петрошюсом
7 червня 2016 р.

Литовско-польско-украинская бригада принимает участие в учениях НАТО

Литовско-польско-украинская бригада начала полевые учения по сценарию "Анаконда-2016", которые будут проходить на полигоне Новая Деба в Польше до 17 июня.
7 червня 2016 р.

У Херсоні Дні литовського кіно не закінчились - фільми показуватимуть в новому кінотеатрі ІЛЮЗІОН

Управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонський державний університет до 25-ї річниці Незалежності України проводять Дні литовського кіно у Херсоні.
6 червня 2016 р.

У Херсоні проведені Дні Литви - які стануть початком великої культурної співпраці

24-26 травня у Херсоні відбулись різноманітні заходи у рамках Днів Литви, метою яких було познайомити херсонців з культурою цієї країни. Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка не залишився осторонь.
6 червня 2016 р.

 

Page generation time: 0.415985 seconds