Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Уявити важко, забути неможливо...

Литовці вже не перший рік в роковини сумують разом з Україною про невинно убієнних голодом. Ця народна скорбота йде від конкретних людей, що виявляють солідарність памятті і нагадують світу про страшний злочин 1932-33 років на українських землях які до цього були житницею Європи.
25 листопада 2016 р.

Емігрантів, які повернулися в Литву, чекають проблеми…

Всього кілька місяців тому повернувся в Йонава емігрант зіткнувся з серйозними проблемами. Виною тому, вимога декларувати місце проживання.
3 листопада 2016 р.

Cтворюємо позитивний імідж України нам це потрібно !

Сьогодні державні мужі, вже говорять про позитивний імідж України.Я особисто вірю, що все не так безнадійно. І коли хтось каже Україна приречена – додаю НА УСПІХ.
1 листопада 2016 р.

Коли в Литві запрацює концепція популяризації України у світі ?

Кабмін схвалив концепцію популяризації України у світі та просування її інтересів у світовому інформаційному просторі, розроблену Міністерством інформаційної політики України.Таке рішення було ухвалено під час засідання уряду, передає Мінінформ."Знання різних людей в різних країнах про нашу державу різняться - від незнання до захоплення, від негативу до позитиву", - сказав заступник міністра Артем Біденко.
27 жовтня 2016 р.

Разом тепліше. Історія громади, яка об`єдналася і змінила місто

За останній десяток років невеликий райцентр Долина Івано-Франківської області досяг значних результатів у підвищенні рівня енергоефективності.
15 жовтня 2016 р.

Знайти мистецтво в собі – покликало литовський майстрів сцени в Київ

Фестиваль європейського формату в Києві запросив митців сцени, з литовського містечка Кельне. Оригінальна вистава “Жалдокіне” aвтором якої є - Борис Даугувіетіс була написана після Другої світової війни. Вона стала класикою литовської драматургії, яку 9 жовтня покажуть на фестивалі в Києві.
7 жовтня 2016 р.

Євросоюз загнеться, як загнувся СРСР. Україні не варто лізти в це ярмо, - Віктор Суворов

Відомий письменник, колишній радянський розвідник Віктор Суворов (Володимир Різун) вважає, що у Євросоюзу немає майбутнього через жахливу бюрократію, яка паралізує будь-яку ініціативу. Як громадянин Великобританії він підтримав вихід країни з ЄС на референдумі для того, щоб позбавити країну впливу "комісарів в Брюсселі", яких ніхто не обирав і які штампують незрозумілі закони.
5 жовтня 2016 р.

Кращий фундамент для взаєморозуміння між народами і країнами

Камерний фольклорний концерт на літньому майданчику клайпедського ресторану «Добра хата» влаштували українські артисти ансамблю «Володар» з Києва. На цей незвичайний концерт, який представляв мало відомі українські пісні, запросили литовських любителів фольклору і української старовинної пісні. Для всіх стало приємним відкриттям те, що пісні і танці з репертуару «Володара» мають багато спільного з литовськими народними піснями і старовинними традиціями.
15 серпня 2016 р.

У литовському місті Клайпеда відбувся Десятий міжнародний пленер ковалів

У литовському місті Клайпеда відбувся Десятий міжнародний пленер ковалів, учасниками якого стали художники, матеріалом творчості в них є метал, а приїхали вони на берег Балтійського моря з усієї Литви, Чехії, Латвії, Білорусії та України. Українська делегація була найбільшою і представлена майстрами з міст Івано-Франківська, Одеси, Ужгорода та Рівного.
15 серпня 2016 р.

У храмі, де живе віра, судилося жити великому мистецтву

«АВЕ МАРІЯ» - у виконанні Юдіте Лайтайте покладе початок відродженню старовинного храму в Швянтойі.
28 липня 2016 р.

Дитячий відпочинок - цікаво і корисно...

Як проводять литовські діти свій відпочинок: розповідають самі діти і організатори їх відпочинку
19 липня 2016 р.

Що таке “Добра Хата” – по-литовськи ?

Не запитуйте – скажу, крім всіх українських синонімів та характеристик є й такі, що тільки можна почути в Клайпеді, “Добра Хата” має і свій неповторний образ.
5 липня 2016 р.

 

Page generation time: 0.497049 seconds