Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

СИМВОЛИ ЖИТТЯ – схожі у двох народів

Пасхальне яйце: легенди, історія, значення від України до Литви.У Литві, як і в Україні, прийнято розписувати яйця до Великодня.  Литовці останніми в Європі прийняли християнство, тому у християнських свят тут особливо сильно проявляється другий, древній сенс, який вкладали в нього язичники. Так і Велікос (Великдень) - це не тільки свято Воскресіння Христового, а й свято кругообігу і нескінченності життя на землі. Тож у нашому невеликому огляді легенд та буття двох братніх народів спробуємо пізнати глибинні коріння нашого порозуміння.
14 квітня 2017 р.

Українські бійці дякують Литві

Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте зустрілася з українськими бійцями-добровольцями, які вручили главі держави литовсько-український прапор з підписами бійців, що знаходяться на передовій лінії. Так захисники свободи України висловили подяку Президенту і всім жителям Литви за тверду підтримку України і її європейського вибору.
13 квітня 2017 р.

Почем нынче депутат?

В украинском бизнесе, как и на войне, все средства хороши. Не получается законным путем победить конкурента, ничего страшного...
13 квітня 2017 р.

В Берліні знайшли оригінал Акта про незалежність Литви від 1918 року

Розділяємо радість наших литовських друзів, що через 99 років знайшли оригінал - Акта Незалежності Литовської Держави - від 16 Лютого 1918 року! Як поділився з нами радісною новиною, патріот Литви - Юазас Валюшайтіс, це практично - як третте Народження Нації - 16 Лютого 1918 року, 11 Березня 1990 року і зараз - символічно - 29 Березня 2017 року! – і є найкращий Пам`ятник Нашої Незалежності! Оригінал Акту є великим подаруноком литовцям, в піднесені їх Духу - до 100-ї річниці Державної Незалежності Литви, що відзначатимуть 16 лютого 2018 року.
31 березня 2017 р.

Україна, Литва та Польща підписали спільну заяву за підсумками Міжпарламентської асамблеї

Представники парламентів України, Польщі та Литви підписали спільну заяву щодо низки міжнародних зобов’язань. Про це повідомив очільник ВРУ Андрій Парубій.
29 березня 2017 р.

Незалежність та розвиток України можливі у Співдружності Міжмор’я. 

Голова Верховної Ради наступного тижня відвідає Польщу з метою участі у міжпарламентській Асамблеї Україна-Польща-Литва і пропагуватиме там ідею створення Балто-Чорноморського союзу.
26 березня 2017 р.

Ціна на електроенергію в Литві знизилася на 17 процентів

Ціна на електроенергію в Литві знизилася на 17% оператор мережі електропередачі Litgrid зазначає, що це було обумовлено сприятливими погодними умовами і падінням споживання електроенергію.
25 березня 2017 р.

В Литві чекають українських спеціалістів

Литовський уряд спростив процедуру працевлаштування фахівцям деяких сфер з-за меж Євросоюзу, зокрема, з України.
19 березня 2017 р.

Адвокати Іванющенко: Інформація про арешт грошей бізнесмена латвійським судом - блеф

Інформація про арешт грошей бізнесмена Юрія Іванющенка та відповідному рішенні суду - неправда і блеф. Про це заявляють адвокати самого Іванющенка Юрій Колесников і Євген Глазков.
9 березня 2017 р.

Рейдерське захоплення Міжнародної академії екології та медицини

Влада України не може стримати навалу рейдерських захоплень успішних підприємств. В Києві злочинне угруповання намагається розвалити один із кращих приватних медичних ВНЗ.
22 лютого 2017 р.

Про секрети українського сала знає Литва

В Україні сало – культовий продукт, національна страва. Та це й не дивно – сало не просто смачне, воно ще й корисне! Щоб зберегти його корисні властивості, сало треба вміти правильно зберігати та в міру вживати. Читайте пізнавальні факти про сало!
17 січня 2017 р.

У Клайпеді є вікно в УКРАЇНУ

Сайт https://dobrachata.com/novini - розвивається в Клайпді( Литва). Разом з ним і рестораном української кухні, який поступово перетворюватиметься на «вікно в Україну». Це має бути простір, перебуваючи в якому мешканці Литви зможуть відчути себе в Україні без перетину кордонів.
14 січня 2017 р.

 

Page generation time: 1.741747 seconds