Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Українці «в тренді» і рухаються в правильному напрямку

11-й Українсько-балтійський бухгалтерський конгрес проходив в Латвійській Юрмалі з 23 по 27 червня 2017 року. У роботі Конгресу брали участь головні бухгалтери, аудитори та фінансові директори підприємств України, а також керівники провідних аудиторських компаній з Латвії, Литви, Чехії та представники посольства України в Латвійській республіці.
28 червня 2017 р.

Лечу в Криворівню!

Коли новина про зібрання громади села Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, яке відбулося 25 червня 2017 року, дійшла до Литви, один з литовських культурних діячів Сігітас Канцевічюс – заявив: “Лечу в Криворівню…”
24 червня 2017 р.

Хто завтра буде на передовій журналістики?

З Генрікасом Вайтєкунасом (Henrikas Vaitiekūnas), викладачем журналістики, ми зустрілися в Клайпеді, на практичному семінарі «Професійні стандарти в журналістиці, пропаганда та інформаційні війни».
18 червня 2017 р.

Інформаційні війни та їх полонені...

У сучасному світі виклики інформаційних воєн є темою для багатьох конференцій та практичних семінарів. Один з таких організував Литовський Союз Журналістів і пройшов він у Клайпеді. Запросили на цей семінар журналістів Київського прес-клубу. Про стандарти журналістики, інформаційні війни та пропаганду говорили колеги з Вільнюса, Клайпеди та Києва.
15 червня 2017 р.

Естафету пам`яті про репресії несуть народжені в Якутії литовці

14 червня 2017 року в музеї народного побуту Литви в містечку Румшішкєс близько Каунаса, біля юрти, колишні департовані з берегів моря Лаптєвих відзначали День Скорботи і Надії
15 червня 2017 р.

В Литві планують встановити ліміт розрахунків готівкою

Міністерство фінансів виступає з пропозиціями, які передбачають обмежити розрахунок готівкою у великих сумах. А точніше, пропонується встановити, щоб максимальна сума угод готівкою не перевищувала 3-х тисяч євро. Різні погляди на цю проблему в литовських ЗМІ висловлюють депутати Сейму та підприємці Литви.
21 травня 2017 р.

В Херсоні будуть виготовляти сонячні панелі

Проект українсько-литовського виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці перейшов до етапу практичної реалізації.
15 травня 2017 р.

Відкрийте для себе картоплю !

431 рік тому англієць Томас Герріот завіз картоплю в Європу з Південної Америки.Європейці коренеплід вподобали - в лічені роки страви з картоплі почали готувати в різних країнах. Список картоплеманів оприлюднений Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН поставив на перше місце Білорусь. Третю сходинку серед світових любителів картоплі посіла Україна (136 кг картоплі на одного мешканця)
12 травня 2017 р.

Військові навчання в Литві - наймасштабніші цього року

В Литві розпочались найбільші цього року національні військові маневри "Удар блискавки" (Žaibo kirtis 2017), в яких будуть відпрацьовувати спільні дії МВС і армії.
29 квітня 2017 р.

Республіка в республіці приваблює туристів

20 років і 21 день виповнилось республіці, яка трохи більша розміром за Ватикан і знаходиться майже в центрі Вільнюса. Конституцію цієї країни написали митці, а виконувати її може кожен бажаючий з різних куточків світу.
22 квітня 2017 р.

Нова книга Вітаутаса Ландсбергіса буде українською

Багато книжок Вітаутаса Ландсбергіса заслуговують на увагу українців. Так наприклад в 2015 році виходили книжки про Майдан та російську агресію в Україні 2013-2014 року – “Ukrainos Golgota. 2013-2014”, а також авторству пана Вітаутасу належать і книжки на неполітичні теми, наприклад про видатного литовського художника і композитора Чюрльоніса.
21 квітня 2017 р.

GoDebut - кличе кіномитців в Клайпеду

GoDebut Європейський кінофестиваль є унікальним фестивалем не тільки в Литві, але і в країнах Балтії. Фестиваль з 21 по 24 вересня 2017 року, буде проходити в Клайпеді, а також в одному з найкрасивіших курортних міст Ніда, що є у списку світової спадщини ЮНЕСКО,. Девіз фестивалю: не бійтеся, робіть перший крок - Все тільки починається ...
15 квітня 2017 р.

 

Page generation time: 0.259268 seconds