Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Трудові відносини в Литві і соціальне партнерство

У Литві з 01 липня 2017 року діє новий Трудовий кодекс. Про те, як регулюють свої відносини робочі, роботодавці і держава, на питання журналіста порталу «Україна Плюс» Петра Олар відповів старший інспектор Клайпедської регіональної інспекції праці Вітаутас Рочіс:
25 серпня 2017 р.

Злітаємо за Україну або Kilti už Ukrainą

«У небі немає меж», – Сакалас Уждавінус (Sakalas Uždavinys), литовський актор театру і кіно, пілот спортивного планеризму.
24 серпня 2017 р.

ІЗ 26 ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТЕБЕ, УКРАЇНО!

Сердечні слова привітання та справи з нагоди Дня Незалежності України друзям від Юозаса Валюшайтіса
24 серпня 2017 р.

Міжнародне свято литовського села «Грайте, коники Бікавенай”

Село Бікавенай Шилутського району Литви невелике, тут кожен з його чотирьохсот жителів знає один одного. Але є тут люди, які зуміли за 20 останніх років зробити його відомим в багатьох країнах Європи. І сталось це завдяки культурній традиції та фестивалю «Грайте, коники Бікавенай”.
15 серпня 2017 р.

Кували сонця ковалі у Клайпеді

«Ковальський пленер плекає родинне коріння і житиме довго», – Лінас Лящяускас, організатор та коваль міжнародного пленеру «Чотири вітри – 2017»
13 серпня 2017 р.

Українські діти відпочивають в Литві

Литва цього року приймає на відпочинок українських дітей і це вже стає доброю традицією. У табір юних стрільців в Литві прибула групу українських школярів із сімей, постраждалих від війни на Сході України. Діти вже встигли побачити історичні місця литовської столиці і побували в МЗС Литви
8 серпня 2017 р.

Пятрас Вайтекунас: Україна – вирішальна ланка успіху європейського континенту

«...Потрібно стукати в серця мільйонів європейців, потрібно використовувати медіа, культурні проекти, показувати і дивувати Європу. Україна – це та Європа, яку ви ще не бачили», – так заявив в ексклюзивному інтерв`ю Пятрас Вайтекунас, колишній посол Литви в Україні, учасник 6-oй міжнародної конференції «Регіональне співробітництво в умовах гібридних загроз», яка відбулася у Вільнюсі.
14 липня 2017 р.

Два народи. І долі схожі...

Зустріч на литовській землі з Юлією Вайкекаускене, чия юність пройшла в далеких північних краях якутських засилань
11 липня 2017 р.

Співробітництво в умовах гібридних загроз

Олег Білоус, доцент кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, учасник міжнародної конференції «Регіональне співробітництво в умовах гібридних загроз», яка відбулася у Вільнюсі
7 липня 2017 р.

Треба, щоб медіа були вільні

Вільнюс стає місцем зустрічей політиків, журналістів з багатьох країн світу. Учасник делегації грузинського Парламенту, яка перебувала в Литві, поділився своїми враженнями про конференцію «Безпека журналістів – нові проблеми і координована реакція»:
6 липня 2017 р.

Безпека журналістів — це безпека всього суспільства

Литва приділяє особливу увагу темі безпеки журналістів.
4 липня 2017 р.

В Україні готують стратегію докорінної трансформації держави

Громадянське суспільство України в рамках Національного форуму «Трансформація України» (НТФУ) об’єднало духовенство, бізнес, представників Верховної Ради, уряду, лідерів громадських структур та міжнародних партнерів.
29 червня 2017 р.

 

Page generation time: 0.276361 seconds