Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Литва передала Папі римському найменший у світі вертеп

Президент Литви Даля Грібаускайте з нагоди Різдва передала Папі римському Франциску виготовлений литовськими вченими і студентами унікальний різдвяний подарунок - найменший у світі Святий Вертеп, пише BNS.
23 грудня 2017 р.

Великі проблеми малого бізнесу

У Національному медіа-центрі «Територія реформ» підбили підсумки проекту «Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери», який реалізується громадською організацію «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив»
12 грудня 2017 р.

Головна литовська ялинка вже традиційно стає найкращою в Європі

Вільнюс вже декілька років дивує головною ялинкою на Кафедральній площі міста. І навіть той факт, що цього року повторили знайдений образ і додали нові деталі, дозволили стати їй найкращою в Європі.
2 грудня 2017 р.

Інформація як сценарій дій для досягнення результату

Діалог з Віктором Денисенко, політичним оглядачем, доктором соціальних наук, асистентом Кафедри політичної комунікації Факультету комунікацій Вільнюського університету (Литовська Республіка), веде Петро Олар, журналіст Київського прес-клубу.
30 листопада 2017 р.

Литовське кіно в Парижі

Серія культурних подій у Франції, присвячена 100-річчю відродження Литовської держави, відкриється одним із найважливіших проектів національної кінопрезентації в Європі.
26 листопада 2017 р.

Литва вшановує і згадує жертви голодоморів в Україні

Четверта субота листопада - День Пам`яті Жертв Голодоморів. Світла і вічна пам`ять жертвам всіх Голодоморів, всім померлим.25-го Листопаду (як і щорічно) в Каунасі, Вільнюсі Клайпеді та інших містах Литви вшанували і згадали жертви Українських Голодоморів.
25 листопада 2017 р.

В рамках "Плану Маршалла" для України буде створено орган контролю за виділеними грошима

Орган контролю ефективності використання коштів, виділених міжнародними донорами, можуть створити в Україні в рамках реалізації “плану Маршалла”, який передбачає фінансову підтримку країни з боку ЄС, повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.
8 листопада 2017 р.

«Європейський План для України» представили у Сеймі Литви

У литовському Сеймі відбулось представлення «Європейського плану для України» («Europos planas Ukrainai»), який ще по-іншому називають «планом Маршалла».
6 листопада 2017 р.

Литва зміцнює свою оборону через загрозу з боку Росії

Литва уклала договір з Норвегією щодо купівлі зенітних ракетних комплексів, які використовуються для оборони повітряного простору. Про це повідомив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, передає AFP.
31 жовтня 2017 р.

Литва підтримує створення Європейської прокуратури

20 країн Євросоюзу, підтвердили намір створити Європейську прокуратуру(EPPO). Серед них Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Німеччина, Греція, Іспанія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Португалія, Румунія, Словенія та Словаччина. Нині ці ж країни є учасниками однойменної програми поглибленого співробітництва.
28 жовтня 2017 р.

Вільнюс дарує городянам майже 100 мільйонів євро на оновлення дворів

Столичне самоврядування знайшло спосіб, як стимулювати жителів Вільнюса оновлювати цілі квартали старих багатоквартирних будинків
23 жовтня 2017 р.

Україна і Литва запускають 11 спільних науково-дослідницьких проектів

Україна та Литва проведуть спільні дослідження за 11 науково-дослідними проектами у 2018-2019 роках. Відповідний Протокол було підписано під час Сьомого засідання українсько-литовської комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій, що відбулося у м. Вільнюсі.
20 жовтня 2017 р.

 

Page generation time: 0.334025 seconds