Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Маленькі таємниці дипломатії

Народна дипломатія українців в Європі розквітає на фундаменті злагоди, єдності, віри та любові до землі, де є наше коріння, - так наголосила в ексклюзивному інтерв’ю журналісту Петру Олару Тимчасовий повірений у справах України в Латвійській Республіці Аліса Подоляк.
9 лютого 2018 р.

Оригінал Акту Незалежності повернувся в Литву

На честь відзначення сторічного ювілею відновлення Литовської держави у Вільнюсі, перлинною експозиції буде оригінал Постанови про відновлення незалежної Литовської держави
8 лютого 2018 р.

Вільнюс запрошує відсвяткувати 100-річчя відновлення держави

Столиця Литви у 2018 році святкує 100-річчя відновлення держави
7 лютого 2018 р.

Литва святкує 100-річчя відновлення держави

У Вільнюсі  буде проведена серія культурних подій. Один з найважливіших моментів – це увага до Акту Незалежності Литви, підписаного у Вільнюсі 16 лютого 1918 року
6 лютого 2018 р.

Порт для рибалок в Литві

Самоврядування литовського приморського міста Паланги прагне відновити державний морський порт в Швянтоі та пристосувати його для рибалок, повідомила газета Lietuvos rytas.
5 лютого 2018 р.

 У Вільнюсі проходить 5-та Міжнародна виставка туризму та активного відпочинку «Adventur 2017»

У національному виставковому центрі Литви LITEXPO (м.Вільнюс) відбулася церемонія офіційного відкриття 5-ї Міжнародної виставки туризму та активного відпочинку «Adventur 2017»
29 січня 2018 р.

Ми багато чого можемо, коли разом...

Діалог з Юріюсом Петровасом, Головою Асоціації громад Кретінгского району Литви.
23 січня 2018 р.

Я не міг про це мовчати

«Іловайський щоденник» Романа Зіненка —  чесна і відверта книжка, написана безпосереднім учасником подій, бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1», який пройшов «Іловайський котел» від початку до кінця. Розповідь про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволяє читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, відчути все те, чого зазнали бійці добровольчих батальйонів, а численні фотографії дають можливість краще уявити описані події.
17 січня 2018 р.

Війна в Україні – це не тільки питання українців

Це слова Йонаса Охмана про книгу «Іловайский щоденник», яку представила Литовська національна бібліотека ім. Мартінаса Мажвідаса і видавництво «Брієдіс». Книга мемуарів Романа Зіненка, українського солдата, який живе в Дніпрі – це переклад «Іловайського щоденника», який вийшов в українському видавництві «Фоліо».
16 січня 2018 р.

Разом до перемоги

У Литві пройшов Другий благодійний телемарафон на підтримку України. Подію під назвою "Разом до перемоги" транслювали на національному телеканалі країни. Під час телемарафону зібрали понад €82 тисячі для підтримки Донбасу.
14 січня 2018 р.

Литва у 2017 році подвоїла видачу трудових віз для українців

Литва у 2017 році видала 34,5 тисячі трудових віз або дозволів на проживання на підставі наявності робочого місця. З них — близько 20 тисяч документів отримали громадяни України.
8 січня 2018 р.

У Литві  Далю Грибаускайте назвали Людиною року

Президента Литви Далю Грибаускайте удостоїли цього почесного звання в дев`ятий раз.
3 січня 2018 р.

 

Page generation time: 0.349945 seconds