Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут щоденно нові обміни інформацією, знаннями та експертними даними з метою імплементації європейських цінностей та прискорення євроінтеграційних процесів в Україні

Україна і Литва запускають 11 спільних науково-дослідницьких проектів

Україна та Литва проведуть спільні дослідження за 11 науково-дослідними проектами у 2018-2019 роках. Відповідний Протокол було підписано під час Сьомого засідання українсько-литовської комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій, що відбулося у м. Вільнюсі.
20 жовтня 2017 р.

Президент Литви привітала Вітаутаса Ландсбергіса з 85-річчям

Литовський президент Даля Грібаускайте привітала з 85-ти річчям першого главу Литовської держави після відновлення незалежності Вітаутаса Ландсбергіса.
18 жовтня 2017 р.

Постскриптум до «GoDebut-2017»

Як правило, фестиваль закінчується після того, як вручені нагороди. Але в Клайпеді сам девіз фестивалю «Все тільки починається» зобов`язує – має бути продовження.
26 вересня 2017 р.

Клайпеда відкриває в кіно нові імена

Європейський кінофестиваль «GoDebut» назвав імена переможців. За головний приз – статуетку «Золота Аніке» – боролося більш ніж 70 фільмів з 34 країн Європи.
25 вересня 2017 р.

У Литві урядову коаліцію залишила соціал-демократична партія

Уряд Литви втратив більшість у парламенті після того, як правлячу коаліцію залишила соціал-демократична партія.
23 вересня 2017 р.

Мистецтво об`єднує народи

Колоритно і різномаїтно в Клайпеді 16 вересня проходив VI фестиваль національних культур. Українці на ньому представили два колективи і три стенди з досягненнями майстрів, де важливим акцентом був національний костюм.
17 вересня 2017 р.

Країни Балтії - не "колишні радянські республіки»

Глави дипмісій Естонії, Латвії та Литви направили головному редактору французької газети Le Monde Люку Броннеру лист з проханням надалі не називати їх країни в матеріалах видання «колишніми радянськими республіками».
15 вересня 2017 р.

Лінас Лінкявічюс: «Запад-2017»- це небезпечне брязкання зброєю повинно припинитися…

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс закликав Росію скасувати заплановані військові навчання "Запад-2017" на східному фланзі НАТО. Про це він заявив в інтерв`ю медіа-групі Redaktionsnetzwerk Deutschland, повідомляє DW.
11 вересня 2017 р.

Президент Литви: ми - фінансово сильна і впевнена в собі держава

Президент Даля Грібаускайте (Dalia Grybauskaitė) напередодні початку роботи осінньої сесії литовського парламенту зустрілася з правлінням Сейму і обговорила найважливіші напрямки роботи та їх вирішення цього політичного сезону, повідомила 8 вересня, прес-служба президента.
10 вересня 2017 р.

Литва запропонувала ЄС ввести "військовий Шенген"

Цю ініціативу вже обговорили на зустрічі глав оборонних відомств ЄС в Таллінні.Литва закликала керівництво Євросоюзу створити "військову Шенгенську зону", щоб оперативно перекидати війська територією Європи. Про це в п`ятницю, 8 вересня, повідомляє Міністерство оборони країни.
9 вересня 2017 р.

"План Маршала" для України: в Литві заявили, що Європа та США підтримають ініціативу

Європейський союз і Сполучені Штати Америки мають намір підтримати "план Маршала" для України. Про це заявив спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
5 вересня 2017 р.

На Херсонщині відбувся IV Балтійсько-Чорноморський економічний форум

Набуття чинності угоди між Україною та ЄС Херсонщина відзначила зустріччю литовської делегації, при чому, це були представники країни Балтії найвищого рівню - Сейму Литви на чолі з його головою Вікторасом Пранцкіетісом.
3 вересня 2017 р.

 

Page generation time: 0.168090 seconds