Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Народне свято з древнього коріння

Літні свята в Балтійських країнах литовським-Йонінес, латвійським-Ліго, естонським–Яаніпяєв, мають багато спільного з українським-Івана Купала, білоруським-Купале, польським- Ніч на Івана Купала, з російським-Іванов день та іншими слов’янськими народами де шанують традиції та магічний зв`язок людини з природою.
23 червня 2018 р.

Литовські ЗМІ можуть прирівняти до стратегічних підприємств

До власників литовських засобів масової інформації слід застосовувати такі ж вимоги, як до інвесторів у стратегічні підприємства країни.
14 червня 2018 р.

МАУ поновлює прямий рейс Одеса - Вільнюс

З 15 червня авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" поновлює пряме повітряне сполучення між Одесою та Вільнюсом.
7 червня 2018 р.

Відкрити Україну на литовській землі

У Клайпеді фестивалем "Україна-вишиванка" завершилися дні української культури, які почалися ще в березні 2018 року.
5 червня 2018 р.

В МЗС Литви закликали Росію звільнити Сенцова

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс закликав владу РФ негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова.
3 червня 2018 р.

100-річчя Незалежності не знає кордонів

Національне свято День незалежності Азербайджану в цьому році святкували не тільки в Баку. Свято прийшло і на литовську землю.
29 травня 2018 р.

Ми діти Литви

В Клайпеді великим концертом завершилась акція " Ми діти Литви" в якій взяли участь представники всіх національностей що представлені громадами у місті.
19 травня 2018 р.

З вишиванкою в серці.

Марія Семенова, Заслужена вчителька України, режисер Ризького українського народного театру. Про театр для якого вишиванка і костюм є дуже важливим у створенні образу України.
17 травня 2018 р.

Журналісти Клайпеди вшанували кращих у професії

Професія журналіста, це праця у будні та свята. В Литві щорічно самі журналісти влаштовують свято, яке назвали таким загадковим і мелодійним словом ЖЕНІЯ (ŽENIA).
12 травня 2018 р.

У Литві змінюється порядок зняття авто з обліку

За чинним в Литві на даний момент порядком, транспортні засоби, техогляд у яких або страховка не діють протягом більше 180 днів, автоматично знімаються з обліку в Regitrа.
30 квітня 2018 р.

Литва починається з Друскінінкая!

Такий девіз декілька років тому придумав для свого міста його мер Річардас Малінаускас. Гучна заява для невеликого курортного містечка. Водночас, коли туди приїжджаєш, здається, ніби потрапляєш у якусь казку. А колись тут було зовсім не так…
27 квітня 2018 р.

Державному прапору Литви -100 років.

25 квітня біля будівлі парламенту Литви зібралось багато людей з державними прапорами, щоб відзначити сторіччя литовського триколора.
25 квітня 2018 р.

 

Page generation time: 0.471059 seconds