Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут наші журналісти Петро Олар та Ганна Агішева передають з Литви нову інформацію, статі та інтерв'ю. Литовські експерти діляться даними з метою імплементації європейських цінностей для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. Інформаційний міст Литва-Україна зближує наші народи і відкриває українцям демократичні європейські цінності.

 

Посол України в Латвійській Республіці Олександр Міщенко вручив копії вірчих грамот Міністру закордонних справ Латвії Едгарсу Рінкевичсу

21 березня Надзвичайний і Повноважний Посол України в Латвійській Республіці Олександр Міщенко вручив копії вірчих грамот Міністру закордонних справ Латвії Едгарсу Рінкевичсу (Edgars Rinkēvičs). Посол України подякував Міністру закордонних справ Латвії за незмінну позицію офіційної Риги щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та процесу реформ
21 березня 2019 р.

Звернення кандидата в президенти. Руслан Ригованов . до претендентів на пост президента і всіх хто любить Україну і бажає їй добра та процвітання.

Громадяни України, Українці, де б Ви не були та не жили, всі - кому Україна є Мати, звертаюсь до Вас, лише як один з кандидатів на пост Президента Країни, та громадянин Країни.
8 березня 2019 р.

Виставка українських і литовськихків художників та фотожурналістів

ЗАПРОШУЄМО На мальовничу Кушську косу Литви, де у виставковому залі Центру Людвікаса РЄЗИ!Студія Араттафільм представляє спільний проект з Київським прес-клубом : "УКРАЇНСЬКИЙ БЕРЕГ БАЛТІЇ" ( від Тараса Шевченка до завтра ) поетичний вечір, віртуальна виставка робіт українських митців, та фотографії Юозаса Валюшайтіса , Анни Олар, Сігітаса Канцявічюса, Гінтаутаса Сурвіла та Петра Олара.Виставка відкривається о 14 -00 9 березня 2019 року.Адреса:, - Центр Людвікаса РЄЗИ! L. Rėzos g. 8 B, 93101 NeringaĮstaigos kodas 188211813Tel. +370 469 53448El. p. kultura@lrezoskc.ltInternete www.lrezoskc.lt
8 березня 2019 р.

Папа: Не вмиваймо рук перед обличчям сучасного рабства

В Міжнародний день боротьби за скасування рабства Глава Католицької Церкви закликає не бути байдужими. Цей матеріал з Ватикану став для мене темою глибоких роздумів про те що з нами відбувається, як в Україні так і в Європі. Чому з нашої згоди чи з мовчання в центрі Європи процвітає рабство...
27 лютого 2019 р.

Святий Престол про заборону зброї з необмеженими руйнівними наслідками - Vatican News

Архиєпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах в Женеві, взяв участь у засіданні держав-членів Конвенції ООН про заборону чи обмеження застосування деяких видів конвенційної зброї.
24 лютого 2019 р.

Захист неповнолітніх. Спільність: діяти разом. Виступ Лінди Ґізоні

Виступи другого дня зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» завершила пані Лінда Ґізоні, заступник Секретаря секції мирян Дикастерії в справах мирян, сім`ї та захисту життя, яка говорила про спільну дію всіх причетних до захисту неповнолітніх.
22 лютого 2019 р.

Папа: Церква потребує материнської логіці

22 лютого, в ході вечірньої сесії зустрічі «Захист неповнолітніх в Церкві», Святіший Отець прокоментував виступ Лінди Гизону, заст. секретаря Відділу у справах вірних мирян, що входить до складу Департаменту у справах мирян, питань сім`ї та життя.
22 лютого 2019 р.

«Напрямні для роздумів», які Папа вручив учасникам зустрічі «Захист неповнолітніх»

На початку зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві», Папа Франциск поділився з її учасниками «напрямними», покликаними допомогти в працях, запланованих на ці дні. Йдеться про 21 пропозицію, що були сформульовані самими ж єпископськими конференціями на підготовчому етапі.
21 лютого 2019 р.

Папа Франциск - на захист неповнолітніх

Ватикан захищає неповнолітніх і закликає священників та віруючих побороти це зло і дає можливість усвідомлення і очищення.
21 лютого 2019 р.

Зустрічаючись з Послами, Папа також прокоментував ситуацію в Україні

Глава Католицької Церкви наголосив на сприянні мирним процесам через солідарність з найслабшими.
19 лютого 2019 р.

Віртуальний виступ, про реальні проблеми українських громад…

Віртуальний виступ Ірени Пятрульонєне, керівник клубу української традиційної культури та фольклору «Просвіт» не проголошений на Шостому засіданні Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці (1 лютого 2019 р., 17:00, м. Вільнюс)
2 лютого 2019 р.

Народна дипломатія, - чи підконтрольний актив ?

Мабуть активізація роботи з українською діаспорою пожвавилась в останній час з ряду причин. По- перше, силу народної дипломатії розуміє президент та міністерство закордонних справ. По - друге великий поштовх цьому руху дала “Книга Добра” яку з ініціативи українських дітей Павло Клімкін, Міністер Закордонних справ України, представив Папі Римському, ще 8 серпня 2018 року. У книзі зібрані записи дітей, чиї батьки воювали або пережили військові дії. Детальніше про цей проект в численних матеріалах світових ЗМІ.
1 лютого 2019 р.

 

Page generation time: 0.801553 seconds