Дайджест

ЛИТВА НА “УКРАЇНА ПЛЮС”

Тут щоденно нові обміни інформацією, знаннями та експертними даними з метою імплементації європейських цінностей та прискорення євроінтеграційних процесів в Україні

Я не міг про це мовчати

«Іловайський щоденник» Романа Зіненка —  чесна і відверта книжка, написана безпосереднім учасником подій, бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1», який пройшов «Іловайський котел» від початку до кінця. Розповідь про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволяє читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, відчути все те, чого зазнали бійці добровольчих батальйонів, а численні фотографії дають можливість краще уявити описані події.
17 січня 2018 р.

Війна в Україні – це не тільки питання українців

Це слова Йонаса Охмана про книгу «Іловайский щоденник», яку представила Литовська національна бібліотека ім. Мартінаса Мажвідаса і видавництво «Брієдіс». Книга мемуарів Романа Зіненка, українського солдата, який живе в Дніпрі – це переклад «Іловайського щоденника», який вийшов в українському видавництві «Фоліо».
16 січня 2018 р.

Разом до перемоги

У Литві пройшов Другий благодійний телемарафон на підтримку України. Подію під назвою "Разом до перемоги" транслювали на національному телеканалі країни. Під час телемарафону зібрали понад €82 тисячі для підтримки Донбасу.
14 січня 2018 р.

Литва у 2017 році подвоїла видачу трудових віз для українців

Литва у 2017 році видала 34,5 тисячі трудових віз або дозволів на проживання на підставі наявності робочого місця. З них — близько 20 тисяч документів отримали громадяни України.
8 січня 2018 р.

У Литві  Далю Грибаускайте назвали Людиною року

Президента Литви Далю Грибаускайте удостоїли цього почесного звання в дев`ятий раз.
3 січня 2018 р.

Литва передала Папі римському найменший у світі вертеп

Президент Литви Даля Грібаускайте з нагоди Різдва передала Папі римському Франциску виготовлений литовськими вченими і студентами унікальний різдвяний подарунок - найменший у світі Святий Вертеп, пише BNS.
23 грудня 2017 р.

Великі проблеми малого бізнесу

У Національному медіа-центрі «Територія реформ» підбили підсумки проекту «Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери», який реалізується громадською організацію «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив»
12 грудня 2017 р.

Головна литовська ялинка вже традиційно стає найкращою в Європі

Вільнюс вже декілька років дивує головною ялинкою на Кафедральній площі міста. І навіть той факт, що цього року повторили знайдений образ і додали нові деталі, дозволили стати їй найкращою в Європі.
2 грудня 2017 р.

Інформація як сценарій дій для досягнення результату

Діалог з Віктором Денисенко, політичним оглядачем, доктором соціальних наук, асистентом Кафедри політичної комунікації Факультету комунікацій Вільнюського університету (Литовська Республіка), веде Петро Олар, журналіст Київського прес-клубу.
30 листопада 2017 р.

Литовське кіно в Парижі

Серія культурних подій у Франції, присвячена 100-річчю відродження Литовської держави, відкриється одним із найважливіших проектів національної кінопрезентації в Європі.
26 листопада 2017 р.

Литва вшановує і згадує жертви голодоморів в Україні

Четверта субота листопада - День Пам`яті Жертв Голодоморів. Світла і вічна пам`ять жертвам всіх Голодоморів, всім померлим.25-го Листопаду (як і щорічно) в Каунасі, Вільнюсі Клайпеді та інших містах Литви вшанували і згадали жертви Українських Голодоморів.
25 листопада 2017 р.

В рамках "Плану Маршалла" для України буде створено орган контролю за виділеними грошима

Орган контролю ефективності використання коштів, виділених міжнародними донорами, можуть створити в Україні в рамках реалізації “плану Маршалла”, який передбачає фінансову підтримку країни з боку ЄС, повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.
8 листопада 2017 р.

 

Page generation time: 0.287042 seconds