Про нас

0 0000 р.

Громадську організацію "Київський прес-клуб" започатковано у вересні 1991 року групою відомих журналістів. Голова правління – заслужений журналіст України Юрій Пересунько. У квітні 1992 року у Відні на асамблеї Європейської федерації прес-клубів та міжнародних прес-центрів «Київський прес-клуб» зараховано членом Федерації, до якої на той час входили прес-клуби Будапешта, Парижа, Мадрида, Страсбурга, Франкфурта, Брно. 

Мета створення «Київського прес-клубу» — зміцнення співробітництва між працівниками преси, економічними, політичними та іншими організаціями, надання допомоги журналістам різних видань і агентств у придбанні й поширенні інформації.
За час свого існування “Київський прес-клуб” провів кілька сотень зустрічей, брифінгів та конференцій із відомими українськими політиками, урядовцями, бізнесменами, діячами науки, мистецтва і культури.
Пріоритетним напрямком діяльності прес-клубу є висвітлення євроінтеграційних процесів в Україні. З цією метою прес-клуб та Національна спілка журналістів України підписали Меморандум щодо створення нової інформаційно-комунікативної платформи “Перезавантаження. До європейської модерної України”, а також підписано Меморандуми про співпрацю з Міністерством інформаційної політики України та Спілкою журналістів Литви.

З метою ефективного проведення інформаційних кампаній з актуальних питань життя українського суспільства, поширення інформації про Україну в усьому світі та підтримуючи державну політику у сфері інформування і налагодження комунікацій із громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції, Київський прес-клуб став ініціатором та створив концепцію інноваційної інформаційно-комунікативної платформи «Міжнародна інформаційна мережа «Україна Плюс».

 

Заходи прес-клубу відбуваються в конференц-залі НСЖУ (Хрещатик, 27А), технічно обладнаній усім необхідним для телетрансляцій, веб-конференцій, телемостів. Інформаційний супровід «круглих столів», прес-конференцій, панелей, гостьових віталень здійснюється партнерськими ЗМІ (в т.ч., Інтернет-виданнями, блогерами), телевізійними програмами, які підтримують проект.

Page generation time: 0.164885 seconds