Мультимедіа

.

Круглий стіл: «Свободу святому Володимиру і княгині Анні!»

Створення помісної церкви України - вирішальний етап у розвінчання історичних міфів, які творила і продовжує творити тепер вже недоімперія Росія Понеділок, 26 листопада 2018 р. о 12:00 в медіа – центрі «Територія реформ» (Хрещатик27А)
26 листопада 2018 р.

Круглий стіл Децентралізація. У фазі набору висоти"

«ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: У ФАЗІ «НАБОРУ ВИСОТИ»Організатори: Міністерство інформаційної політики України, Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка Учасники: Представники МІнрегіону, Асоціації міст і сіл України, міжнародних фондів,які підтримують проекти з децентралізації, радників з офісу реформ при Президентові України та Кабінету Міністрів,експертів з питань децентралізації,представників громадського сектору,представники громад (прямі включення—телеміст).
22 листопада 2018 р.

Круглий стіл «Що заважає швидкому реформуванню енергетики в Україні?»

Одним з головних завдань на 2018 рік Кабінет міністрів України проголосив реформу енергетичного сектору. На круглому столі, шукатимемо відповіді на питання: дорогі чи дешеві енергоресурси в Україні, як захищають в світі права споживача енергоресурсів, що заважає швидкому реформуванню енергетичної галузі.
19 листопада 2018 р.

Європейські корені України. Пам"ять століть

Круглий стіл з проекту " Престур: "Культурний осередок Європи" телеміст зі Львова.
19 листопада 2018 р.

Звідки взялись українці

Документальний фільм із циклу Невідома Україна
27 листопада 2017 р.

Мости дружби будує пісня

Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
28 жовтня 2017 р.

Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3

Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
21 травня 2017 р.

Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2

Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
21 травня 2017 р.

Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1

ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
1 травня 2017 р.

Прес-конференція «Правда про децентралізацію. Сприйняття реформи на Донбасі»

Пряма трансляція відбулася 25 квіт. 2017 р.Участь у прес-конференції взяли: Дмитро Дмитрук, Директор Центру «Соціальний моніторинг», Сергій Киреєв, керівник Департаменту політичних досліджень та консультацій Центру незалежних соціологічних досліджень "Омега", Михайло Пересунько, виконавчий директор «Київського прес-клубу»
25 квітня 2017 р.

Активісти проти забудов зелених зон

Пряма трансляція відбулася 24 квіт. 2017 р.Учасники: Олег Яценко, Олексій Василюк, Тетяна Пистіна. Організатори прес-конференції: ВГО "Студентське братство". Проект "Захист і розвиток зелених зон у міських громадах України"
24 квітня 2017 р.

Республіка в республіці приваблює туристів

20 років і 21 день виповнилось республіці, яка трохи більша розміром за Ватикан і знаходиться майже в центрі Вільнюса. Конституцію цієї країни написали митці, а виконувати її може кожен бажаючий з різних куточків світу. Щоб познайомитися з сучасним життям столиці Литовської республіки , з його культурною складовою, потрібно відвідати район Ужупіс - так звану республіку художників.
22 квітня 2017 р.
Сторінка:12345678910
Page generation time: 0.111777 seconds