Мультимедіа

.

Трудова міграція в Україні - загрози чи нові можливості

сюжет Першого ділового каналу підготовлено за матеріалами круглого столу: «Трудова міграція: виклики для України»Його організували та провели у Київському національному медіа - центрі «Територія реформ» експерти, вчені та громадські діячі обговорювали важливу проблему України та світу. Організували захід Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
12 грудня 2018 р.

Круглий стіл «е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ«е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»Корупція, бюрократія, криза довіри до влади, стримування економічного розвитку - чи є «чарівна паличка» здатна одним помахом ліквідувати усі ці проблеми? Світова практика свідчить, що смарт-рішення можуть якщо не побороти, то суттєво зменшити об`єми таких «слабких місць» . Як Е-урядування спрощує комунікацію між державою та громадянами і бізнесом. Чому штучний інтелект - драйвер економіки. Та чи здаті ІT рішення відучити українців красти? Чи здатна е-демократія трансформувати країну?
12 грудня 2018 р.

Литва як взірець: замість черг і хабарів - електронне урядування

Можливостей для корупції значно менше, коли для отримання довідок та реєстрацій не потрібно мати справу з чиновниками. У Литві проблему вирішили за допомогою електронного урядування.
11 грудня 2018 р.

Круглий стіл «права людини під час військового конфлікту»

Військовий конфлікт на Сході, окупація Криму, систематичне порушення прав кримських татар та інших соціально етнічних груп на непідконтрольних територіях, захоплення українських моряків кораблями під Російськими прапорами і, зрештою, введення військово стану, як реакція на потенційне повномасштабне вторгнення - як ця нова реальність впливає на дотримання прав людини та які нові дієві інструменти випрацьовуються зараз для їх захисту.
10 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Трудова міграція: виклики для України»

У Київському національному медіа - центрі «Територія реформ» експерти, вчені та громадські діячі обговорювали важливу проблему України та світу. Організували захід Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
6 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Зелена економіка. Нові тренди та можливості»

На дискусійній панелі "ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА - НОВІ ТРЕНДИ ТА МОЖЛИВОСТІ" у #KYIVPRESSCLUBПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
3 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Українська армія - довгий шлях до нато»

Чи варто нам сподіватись на допомогу Альянсу у вирішенні військового конфлікту? Спекуляції та конкретика навколо НАТО. Переваги, недоліки НАТівського вектора та реалістичність його імплементації. стандарти НАТО в українській армії. Обговорюють Віталій Дейнега, засновник фонду Повернись живим, Артур Переверзєв, експерт проектного офісу реформ Міноборони, Андрій Коломієць Департамент воєнної політики, міжнародної політики МО України у Включеня з Литви аолонтер Йонас Охман та журналіст Петро Олар.
30 листопада 2018 р.

Круглий стіл: «Свободу святому Володимиру і княгині Анні!»

Створення помісної церкви України - вирішальний етап у розвінчання історичних міфів, які творила і продовжує творити тепер вже недоімперія Росія Понеділок, 26 листопада 2018 р. о 12:00 в медіа – центрі «Територія реформ» (Хрещатик27А)
26 листопада 2018 р.

Круглий стіл Децентралізація. У фазі набору висоти"

«ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: У ФАЗІ «НАБОРУ ВИСОТИ»Організатори: Міністерство інформаційної політики України, Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка Учасники: Представники МІнрегіону, Асоціації міст і сіл України, міжнародних фондів,які підтримують проекти з децентралізації, радників з офісу реформ при Президентові України та Кабінету Міністрів,експертів з питань децентралізації,представників громадського сектору,представники громад (прямі включення—телеміст).
22 листопада 2018 р.

Круглий стіл «Що заважає швидкому реформуванню енергетики в Україні?»

Одним з головних завдань на 2018 рік Кабінет міністрів України проголосив реформу енергетичного сектору. На круглому столі, шукатимемо відповіді на питання: дорогі чи дешеві енергоресурси в Україні, як захищають в світі права споживача енергоресурсів, що заважає швидкому реформуванню енергетичної галузі.
19 листопада 2018 р.

Європейські корені України. Пам"ять століть

Круглий стіл з проекту " Престур: "Культурний осередок Європи" телеміст зі Львова.
19 листопада 2018 р.

Звідки взялись українці

Документальний фільм із циклу Невідома Україна
27 листопада 2017 р.
Сторінка:12345678910
Page generation time: 0.046846 seconds