Мультимедіа

.

Звідки взялись українці

Документальний фільм із циклу Невідома Україна
27 листопада 2017 р.

Мости дружби будує пісня

Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
28 жовтня 2017 р.

Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3

Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
21 травня 2017 р.

Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2

Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
21 травня 2017 р.

Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1

ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
1 травня 2017 р.

Прес-конференція «Правда про децентралізацію. Сприйняття реформи на Донбасі»

Пряма трансляція відбулася 25 квіт. 2017 р.Участь у прес-конференції взяли: Дмитро Дмитрук, Директор Центру «Соціальний моніторинг», Сергій Киреєв, керівник Департаменту політичних досліджень та консультацій Центру незалежних соціологічних досліджень "Омега", Михайло Пересунько, виконавчий директор «Київського прес-клубу»
25 квітня 2017 р.

Активісти проти забудов зелених зон

Пряма трансляція відбулася 24 квіт. 2017 р.Учасники: Олег Яценко, Олексій Василюк, Тетяна Пистіна. Організатори прес-конференції: ВГО "Студентське братство". Проект "Захист і розвиток зелених зон у міських громадах України"
24 квітня 2017 р.

Республіка в республіці приваблює туристів

20 років і 21 день виповнилось республіці, яка трохи більша розміром за Ватикан і знаходиться майже в центрі Вільнюса. Конституцію цієї країни написали митці, а виконувати її може кожен бажаючий з різних куточків світу. Щоб познайомитися з сучасним життям столиці Литовської республіки , з його культурною складовою, потрібно відвідати район Ужупіс - так звану республіку художників.
22 квітня 2017 р.

Тільки для Вас, самі вивчили, випробували і відповідально рекомендуємо друзям і Вам...

Чи є гідна альтернатива відпочинку на березі Чорного моря або пляжам Туреччини і Єгипту? Виявляється, є. Треба згадати давно забуте старе і подивитися на нього новими очима дня 2016 року. Колись Паланга була визнаною оздоровницею Радянського Союзу, а що зараз змінилося? Багато - Паланга і унікальні пляжі Балтійського моря стали здравницею Європи. Відкрити цей дивовижний і чудовий край змогли і ми.
2 липня 2016 р.

Є речі, створені для Вас. Тут вони звучать вперше...

На литовському березі Балтійського моря, де природа і люди створюють земний Рай, хочеться творити і мріяти. Про світле, прекрасне і вічне. Кожен з вас скаже: такий відпочинок - нездійсненна мрія. Багатьом хочеться тиші, краси, щоб зняти напругу від щоденної суєти і темпів сучасного життя.
1 липня 2016 р.

Ми знаємо, що Паланга цікава - взимку, влітку, навесні і восени. Ми відкриті для інвестицій.

Мер Паланги Шарунас Вайткус - про минуле і майбутнє міста, про те, яку Палангу він хоче залишити дітям і онукам, і як зробити її здравницею Європи в ексклюзивному інтерв`ю журналісту Київського Прес-клубу Петру Олару.
23 червня 2016 р.

Два раза в тиждень - Україна є в Паланзі

Маріус Четзініс - директор Аеропорта в Паланге про завтрашній день та планах авіаперевозень на курорти Литви
22 червня 2016 р.
Сторінка:123456789
Page generation time: 0.042337 seconds