Мультимедіа

.

Різдвяна пісня від Альфонсо Олівера та Дарини Бурнос.

Особливий подарунок для усіх вас на Різдво!Testo/Слова:VOLODYMYR KARACHYNTSEVMusica/Музика:DARINA BURNOSRegia/Oператор-постановник:ALEX STOROZHUKMontaggio/Монтаж:ALEX STOROZHUKLink Social Facebook:https://www.facebook.com/AlfonsoOlive...
2 січня 2019 р.

УКРАЇНА 20 20

Завершальний етап реалізації ряду ключових реформ (зокрема, судової, медичної, децентралізація та оновлення армії), президентські вибори, агресія Росії і зміна геополітичної парадигми.
17 грудня 2018 р.

Круглий стіл «судова трансформація: об’єктивно про найскандальнішу реформу останніх років»

Об’єктивно про роботу судової системи – однієї з фундаментальних засад демократії.Запис круглого столу де обговорюють профільні експерти Михаил Савва Vitaliy Tytych Богдан Пошва Марина Ансифорова (Marina Ansiforova) Катерина Бутко (Kateryna Butko) @liudmyla slyva у прямому включені з Литви був Альфонсас Вайшвіла - відомий сучасний литовський філософ права, "габілітований доктор права", який розповів про литовський досвід реформ.
17 грудня 2018 р.

Круглий стіл: "Україноцентрична регуляція"

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ «україноцентрична регуляція: результати введення квот та перспективи другого читання закону про мову» Уже два місяці не менш як 75% ефірного часу на загальнодержавних та регіональних телеканалах має вестись українською мовою. Мовні квоти уже діють для радіостанцій і заплановані для друкованих ЗМІ. Як реагує ринок і глядач на таку україноцентричну регуляцію, які перспективи прийняття у другому читанні Закону про мову та як стимулювати органічну «українізуацію» інтернету. Та як досягти розумного балансу між протекцією державної мови та мов національних меншин.
14 грудня 2018 р.

Круглий стіл: "Позиціонування бренду України – як геополітичний чинник"

Інвестиції, санкції, правосуддя, культурна та бізнес-синергія - імідж України на міжнародній арені здатен стати дієвим інструментом для лобіювання національних інтересів у стратегічно важливих сферах. Або ж, навпаки, – ускладнити будь-які зовнішні контакти. Як репутація країни впливає на життя та безпеку її громадян, які існують інструменти протидії токсичному інформаційному полю та чому эффективне управління брендом «Україна» must do для держави.
13 грудня 2018 р.

Трудова міграція в Україні - загрози чи нові можливості

сюжет Першого ділового каналу підготовлено за матеріалами круглого столу: «Трудова міграція: виклики для України»Його організували та провели у Київському національному медіа - центрі «Територія реформ» експерти, вчені та громадські діячі обговорювали важливу проблему України та світу. Організували захід Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
12 грудня 2018 р.

Круглий стіл «е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ«е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»Корупція, бюрократія, криза довіри до влади, стримування економічного розвитку - чи є «чарівна паличка» здатна одним помахом ліквідувати усі ці проблеми? Світова практика свідчить, що смарт-рішення можуть якщо не побороти, то суттєво зменшити об`єми таких «слабких місць» . Як Е-урядування спрощує комунікацію між державою та громадянами і бізнесом. Чому штучний інтелект - драйвер економіки. Та чи здаті ІT рішення відучити українців красти? Чи здатна е-демократія трансформувати країну?
12 грудня 2018 р.

Литва як взірець: замість черг і хабарів - електронне урядування

Можливостей для корупції значно менше, коли для отримання довідок та реєстрацій не потрібно мати справу з чиновниками. У Литві проблему вирішили за допомогою електронного урядування.
11 грудня 2018 р.

Круглий стіл «права людини під час військового конфлікту»

Військовий конфлікт на Сході, окупація Криму, систематичне порушення прав кримських татар та інших соціально етнічних груп на непідконтрольних територіях, захоплення українських моряків кораблями під Російськими прапорами і, зрештою, введення військово стану, як реакція на потенційне повномасштабне вторгнення - як ця нова реальність впливає на дотримання прав людини та які нові дієві інструменти випрацьовуються зараз для їх захисту.
10 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Трудова міграція: виклики для України»

У Київському національному медіа - центрі «Територія реформ» експерти, вчені та громадські діячі обговорювали важливу проблему України та світу. Організували захід Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
6 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Зелена економіка. Нові тренди та можливості»

На дискусійній панелі "ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА - НОВІ ТРЕНДИ ТА МОЖЛИВОСТІ" у #KYIVPRESSCLUBПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
3 грудня 2018 р.

Круглий стіл: «Українська армія - довгий шлях до нато»

Чи варто нам сподіватись на допомогу Альянсу у вирішенні військового конфлікту? Спекуляції та конкретика навколо НАТО. Переваги, недоліки НАТівського вектора та реалістичність його імплементації. стандарти НАТО в українській армії. Обговорюють Віталій Дейнега, засновник фонду Повернись живим, Артур Переверзєв, експерт проектного офісу реформ Міноборони, Андрій Коломієць Департамент воєнної політики, міжнародної політики МО України у Включеня з Литви аолонтер Йонас Охман та журналіст Петро Олар.
30 листопада 2018 р.
Сторінка:12345678910
Page generation time: 0.071594 seconds