Моя розв’зка є така: треба працювати

17 грудня 2015 р.

 Діалог з Блаженнішим Любомиром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ ведуть журналіст Петро Олар та Голова Громадської організації «Балтійсько – Чорноморська Конфедерація» Вадим Марюхнич

– Владико, Як нам жити завтра?

 – Моя розв’зка є така: треба працювати.

Ми є народ великій, багатий, маємо багато талановитих людей, маємо гарну країну, багату, але ми пережили радянський режим, а ще перед тим були частиною Польщі, частиною Австрії, Росії. Одним словом, були під окупацією. Ми не були незалежними.

При Божий помочі ми стали формально незалежними, але ми все ще, на жаль, не позбулися цілковито отого радянського способу думання. Наша влада сьогодні ще дуже багато має тих елементів радянських часів: корупція. Перед тим того не було, але воно за тих 70 років прищепилося і його дуже тяжко позбутися.

Але якщо ми будемо працювати, якщо будемо старатися, якщо будемо підносити духовні цінності, тоді нема перешкод, чому ми не могли би бути справді великою миротворчою, миролюбною державою.

 – Чи є у Вас мрія, Владико?

 – Є мрія побачити, ще поки живу: щоб оте, що говорилося на Майдані, щоб воно сталося. Щоб ми почали працювати, старатися, боротись за свої права, використати усі дари, які Господь нам дав. Я старий чоловік, 82 роки маю, але моя мрія була би побачити, що ми є на новій дорозі. Щось зрушилось, але ще замало.

 

Повна версія діалогу на нашому сайті у розділі РЕЗОНАНС http://ukrainaplus.kiev.ua/ukr/page/moya-rozvE28099zka-e-taka-treba-pracyuvati-1 та на сайті "Народний оглядач" http://ar25.org/article/lyubomyr-guzar-moya-rozvyazka-ye-taka-treba-pracyuvaty.html

Підготувала до друку  Анна Олар

Page generation time: 0.024073 seconds