Координаційна Рада Майдану. Третій Майдан чи нова політична сила – що сьогодні потрібно Україні?

28 березня 2015 р.

Політично-олігархічне протистояння інтересів, розподіл фінансових та товарних потоків, внутрішній політичний розкол – невже це фінал історії Великого Майдану. Це ганьба! Ми стали очевидцями вже настільки неприхованих та відкритих «разборок» і «наїздів».

ВОНИ продовжують красти і дозволяють красти мільярди, ВОНИ ганебно заробляють на АТО.

І це все відбувається тоді, коли вся країна переживає надзвичайно серйозні матеріальні проблеми, коли на Сході гинуть люди. Це Зрада!

Сьогодні влада своєю злочинною бездіяльністю вбиває середній клас, на фоні надвеликих тарифів, мізерних статків – немає жодних стимулів для відновлення економіки. Що маємо: злиденні пенсії, крихітні зарплати і одвічне питання: як жити далі…

Замість того, щоб нарешті проводити зміни, втілювати реформи ВОНИ воюють за нафту, за газ, електроенергію, контрабанду, збільшуючи надприбутки та обсяги олігархічного фінансування приватних і партійних потреб.

Досі наша країна не має чіткого плану виживання, а головне — розвитку!

Третій Майдан чи нова політична сила – що сьогодні потрібно Україні, суспільству, щоб змінити те страшне становище, в якому знаходиться країна сьогодні?

Про це та про інше говоритимуть громадська організація «Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану» та учасники заходу, який відбудеться 28 березня 2015 року об 11:00 у приміщенні Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а):

Наталя Косарчук, голова громадської організації «Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану»;

Анатолій Мотчаний, заступник голови ВКРМ;

Андрій Нагірний, ВКРМ, м. Львів.

Запрошені гості:

Олександр Омельченко, політик, державний діяч, екс-мер м. Києва, Київська міська організація Українська партія «Єдність»;

Микола Маломуж, кандидат в Президенти України 2014 року, фундатор громадського форуму «Стратегія національної безпеки України», екс-голова Служби зовнішньої розвідки України та екс-член РНБО України (2005-2010 рр.), генерал армії України.

Під час заходу планується також обговорити:

-        створення оргкомітету ВКРМ;

-        проведення 2-го Всеукраїнського зібрання громадських організацій та політичних сил Майдану.

Вхід для журналістів за прес-картами.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а, НСЖУ

Час: 28.03.2015, 11:00 год.

Для підтвердження участі та реєстрації членів та керівників відокремлених підрозділів та осередків ВКРМ в областях звертатися до:

Анатолія Мотчаного: +380505697442 (motchanyy@bigmir.net)

Анатолія Скринника: +380636112910 (kohavim@ukr.net)

Page generation time: 0.081514 seconds