Є речі, створені для Вас. Тут вони звучать вперше...

1 липня 2016 р.

На литовському березі Балтійського моря, де природа і люди створюють земний Рай, хочеться творити і мріяти. Про світле, прекрасне і вічне. Кожен з вас скаже: такий відпочинок - нездійсненна мрія. Багатьом хочеться тиші, краси, щоб зняти напругу від щоденної суєти і темпів сучасного життя.

Ми опинилися випадково в цьому затишному ресторані на березі моря, який є частиною Релакс-парку. Був вечір, на терасі ресторану "Релакс парк" імпровізатор і творець чарівної музики Кястутіс Паулайтіс з Каунаса легко і віртуозно творив таке, що ми чули вперше.
Знаєте, дуже трепетно ​​і радісно бути свідком неповторного моменту, як на твоїх очах створюється те, що звучить вперше. Адже відчуваєш себе співучасником, співтворцем і тим самим першим на Землі, хто почув цю неповторну творчість.

Музика, народжена на клавішах Кястутиса, має властивості не тільки радувати слух, є в ній щось таке, що дає можливість знімати втому, серцю вібрувати частотами щастя, а самому перенестися в світ відпочинку і радості.

Писати багато, це бути несправедливим до вас, просто давайте разом послухаємо ці чарівні звуки і перенесемося в створений Кястусісом світ гармонії і краси.

 Анна і Петро Олар (Швянтойи, Литва)

Page generation time: 0.041465 seconds