ЧЕСНА ВЛАДА – ЧЕСНИЙ БІЗНЕС

5 червня 2014 р.

Для ефективнішої боротьби з корупцією та досягнення європейських стандартів у стосунках держави, бізнесу і суспільства у галузі оподаткування та ефективного забезпечення бюджетних надходжень створюється  Служба фінансових розслідувань при Міністерстві зборів і доходів України

Чим новостворюваний орган  суттєво відрізнятиметься від аналогічних контролюючих та фіскальних органів, які існують дотепер? Які правила і принципи забезпечать прозорість і підконтрольність його діяльності? Чи матиме гарантії безпеки чесний бізнес? Чи буде адекватною й оперативною реакція відомства на журналістські розслідування?

Про ці та інші питання говоритиме заступник Міністра зборів і доходів України В. П. Хоменко,  презентуючи пресі концепцію створення Служби фінансових розслідувань при Міністерстві зборів і доходів України.

Безперечно, у переддень Дня журналіста Володимир Хоменко вестиме мову і про налагодження та зміцнення тісних зв’язків Міндоходів із медіа, що під час розбудови української держави є однією зі справедливих вимог суспільства.

Спілкування із пресою планується провести 5 червня 2014 року з 14-00 по 15-00 у приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27А, 2-й поверх.

Акредитація за телефонами: (044) 235-8233 та (095) 763-3166 – Варвара Сікоренко-Гусар

З повагою,

голова правління Юрій Пересунько

Page generation time: 0.069477 seconds