Більшість російських військових на Донбасі виявилися бійцями "миротворчого" корпусу ВДВ РФ

2 жовтня 2014 р.

Більшість російських військових на Донбасі виявилися з частин Повітряно-десантних військ миротворчого корпусу РФ

Даний факт підтверджує розслідування, яке провело РБК.

Зокрема повідомляється, що 31-ша окрема гвардійська десантно-штурмова бригада (дислокується в Ульяновській області) брала участь в антитерористичній операції в Чечні. З 2005 року бригада повністю переведена на контрактну систему комплектування. Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 4 людини.

З'єднання 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії (дислокується в Іванівській області) брали участь у врегулюванні міжнаціональних конфліктів у Закавказзі, Придністров'ї, Югославії, Північній Осетії, а в 2008 році воювали з Грузією. Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 5 осіб.

76-та гвардійська десантно-штурмова дивізія (дислокується у Псковській області) брала участь у врегулюванні конфліктів у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Киргизії, Прибалтиці, Придністров'ї, Північній і Південній Осетії. З 1994 по 1995 роки дивізія – активний учасник Першої чеченської війни, в 2008 році – у війні з Грузією. У 2014 році дивізія брала участь у захопленні Криму. Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 5 осіб.

7-ма гвардійська десантно-штурмова (гірська) дивізія ВДВ (дислокується в Краснодарському краї) виконувала миротворчі завдання в Абхазії і брала участь в контртерористичних операціях на Північному Кавказі. Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 1 людина.

106-а гвардійська повітряно-десантна дивізія (дислокується в Рязанській області) брала участь у наведенні порядку під час антивірменських заворушень в Азербайджані і контртерористичних операціях на Північному Кавказі. Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 1 людина.

9-та окрема мотострілецька бригада (дислокується в Нижньому Новгороді). Підтверджені різними джерелами втрати підрозділу – 2 людини.

http://zaxid.net

Page generation time: 0.059129 seconds