Аваков: У МВС створять єдиний спецпідрозділ "К.О.Р.Д."

12 березня 2015 р.

Арсен АваковНа базі батальйонів особливого призначення та спецпідрозділів МВС буде створено єдиний підрозділ спеціального призначення К.О.Р.Д

Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков у звіті "100 днів діяльності Уряду: шлях до стабілізації", передає "Еспресо.TV".

"Найближчим часом розпочнеться процес оптимізації структури органів внутрішніх справ. Він передбачає чітке розмежування функцій силового блоку та цивільного сервісного центру, усунення дублювання повноважень, позбавлення підрозділів органів внутрішніх справ невластивих їм функцій, а також запобігання можливості ви- никнення корупційних схем", - повідомив міністр.

Зокрема, за його словами, на базі батальйонів особливого призначення та спецпідрозділів МВС буде створено єдиний підрозділ спеціального призначення К.О.Р.Д.

"У результаті реалізації запланованих заходів у МВС України відбудеться передбачене Коаліційною Угодою скорочення підрозділів боротьби з організованою злочинністю, транспортної та ветеринарної міліції",- зазначив міністр.

http://espreso.tv

Page generation time: 0.056789 seconds