Папа Франциск - на захист неповнолітніх

21 лютого 2019 р.

Ватикан захищає неповнолітніх і закликає священників та віруючих побороти це зло і дає можливість усвідомлення і очищення.

Сьогодні, о 9 годині ранку, розпочалася зустріч на тему «Захист неповнолітніх у Церкві», яка відбулась у новому залі Синоду у Ватикані під головуванням Святішого Отця Франциска.

У засіданні беруть участь Президенти Єпископських конференцій Католицької Церкви, керівники Східних Католицьких Церков, представники Союзу Генеральних настоятелів і Міжнародного союзу Генеральних настоятелів, члени Римської курії та Ради кардиналів.

Після першої молитви Святіший Отець виголосив свою промову, за якою пройшов показ відеоролика, Доповіді найважливішої карти, Луїса Антоніо Тагле, С.Е. Монс Чарльз Джуд Шиклуна і групова робота.

Нижче ми публікуємо вступ, який Папа дав на початку роботи:

Вступ Святішого Отця

Дорогі брати, доброго ранку!

Зіткнувшись з лихом сексуального насильства, здійсненого чоловіками Церкви на шкоду неповнолітнім, я подумав, щоб запитати вас, патріархів, кардиналів, архієпископів, єпископів, релігійних настоятелів і відповідальних, щоб разом прислухатися до Святого Духа і слухняних до Його Керівництво ми слухаємо крик маленьких, які просять справедливості. На нашому засіданні тягар пастирської і церковної відповідальності важить на нас, зобов'язуючи нас обговорювати разом, в синодальному, щирому і глибокому плані, як протистояти цьому злу, що страждає Церкву і людство. Святий народ Божий дивиться на нас і очікує від нас не простих і очевидних засуджень, а конкретних і ефективних заходів для підготовки. Це потребує конкретності.

Почнемо, отже, наш шлях, озброєний вірою і духом максимального паризії, мужності і конкретності.

Як допомога, я хотів би поділитися з вами деякими важливими критеріями, сформульованими різними єпископськими комісіями і конференціями - вони прийшли до вас, я їх трохи перелічив ... -. Це рекомендації, які допоможуть нашому роздуму, який буде надано вам зараз. Вони є простою відправною точкою, яка приходить до вас і повертається до вас, і яка не применшує творчості, яка повинна бути в цій зустрічі.

Також від вашого імені хотів би подякувати Папській Комісії за захист неповнолітніх, Конгрегацію віровчення та членам Оргкомітету за відмінну роботу, виконану з великими зусиллями у підготовці цієї зустрічі. Велике спасибі!

Нарешті, я прошу Святого Духа підтримувати нас у ці дні і допомагати нам перетворити це зло на можливість усвідомлення і очищення. Діва Марія освітлює нас, щоб спробувати вилікувати серйозні рани, які викликав скандал з педофілією як у дітей, так і у віруючих. Дякую.

Підготував та переклав Петро Олар ( Ватикан)

[00302-IT.02] [Оригінальний текст: італійська]

Р.С. Цей матеріал є дуже актуальний для України також в іншому вимірі. Варто задуматись скільки зла несе нам корупція, нехтування законами а також різні збочення представників влади яким народ довіряє свої долі та життя цілої країни...

Page generation time: 0.089633 seconds