Фестиваль європейського формату в Києві запросив митців сцени, з литовського містечка Кельне. Оригінальна вистава “Жалдокіне” aвтором якої є - Борис Даугувіетіс була написана після Другої світової війни. Вона стала класикою литовської драматургії, яку 9 жовтня покажуть на фестивалі в Києві.
Детальніше
Відомий письменник, колишній радянський розвідник Віктор Суворов (Володимир Різун) вважає, що у Євросоюзу немає майбутнього через жахливу бюрократію, яка паралізує будь-яку ініціативу. Як громадянин Великобританії він підтримав вихід країни з ЄС на референдумі для того, щоб позбавити країну впливу "комісарів в Брюсселі", яких ніхто не обирав і які штампують незрозумілі закони.
Детальніше
Камерний фольклорний концерт на літньому майданчику клайпедського ресторану «Добра хата» влаштували українські артисти ансамблю «Володар» з Києва. На цей незвичайний концерт, який представляв мало відомі українські пісні, запросили литовських любителів фольклору і української старовинної пісні. Для всіх стало приємним відкриттям те, що пісні і танці з репертуару «Володара» мають багато спільного з литовськими народними піснями і старовинними традиціями.
Детальніше
У литовському місті Клайпеда відбувся Десятий міжнародний пленер ковалів, учасниками якого стали художники, матеріалом творчості в них є метал, а приїхали вони на берег Балтійського моря з усієї Литви, Чехії, Латвії, Білорусії та України. Українська делегація була найбільшою і представлена майстрами з міст Івано-Франківська, Одеси, Ужгорода та Рівного.
Детальніше
«АВЕ МАРІЯ» - у виконанні Юдіте Лайтайте покладе початок відродженню старовинного храму в Швянтойі.
Детальніше
Як проводять литовські діти свій відпочинок: розповідають самі діти і організатори їх відпочинку
Детальніше
Знайти мистецтво в собі – покликало литовський майстрів сцени в Київ
Євросоюз загнеться, як загнувся СРСР. Україні не варто лізти в це ярмо, - Віктор Суворов
Кращий фундамент для взаєморозуміння між народами і країнами
У литовському місті Клайпеда відбувся Десятий міжнародний пленер ковалів
У храмі, де живе віра, судилося жити великому мистецтву
Дитячий відпочинок - цікаво і корисно...
Архів медіа

Останні медіа

 • Тільки для Вас, самі вивчили, випробували і відповідально рекомендуємо друзям і Вам...
  Чи є гідна альтернатива відпочинку на березі Чорного моря або пляжам Туреччини і Єгипту? Виявляється, є. Треба згадати давно забуте старе і подивитися на нього новими очима дня 2016 року. Колись Паланга була визнаною оздоровницею Радянського Союзу, а що зараз змінилося? Багато - Паланга і унікальні пляжі Балтійського моря стали здравницею Європи. Відкрити цей дивовижний і чудовий край змогли і ми.
  2 липня
 • Є речі, створені для Вас. Тут вони звучать вперше...
  На литовському березі Балтійського моря, де природа і люди створюють земний Рай, хочеться творити і мріяти. Про світле, прекрасне і вічне. Кожен з вас скаже: такий відпочинок - нездійсненна мрія. Багатьом хочеться тиші, краси, щоб зняти напругу від щоденної суєти і темпів сучасного життя.
  1 липня
 • Ми знаємо, що Паланга цікава - взимку, влітку, навесні і восени. Ми відкриті для інвестицій.
  Мер Паланги Шарунас Вайткус - про минуле і майбутнє міста, про те, яку Палангу він хоче залишити дітям і онукам, і як зробити її здравницею Європи в ексклюзивному інтерв`ю журналісту Київського Прес-клубу Петру Олару.
  23 червня
Page generation time: 0.645633 seconds