Дні народження бувають у людей, але щоб у вітрильника, справді незвично. Те, що випало на долю вітрильника “Мерідіанас” який зараз прикрашає центр Клайпеди мабуть вартує на таке святкування.
Детальніше
Вільнюський архієпископ, митрополит Гинтарас Грушас зазначає, що в зв`язку з майбутнім в кінці вересня, візитом Папи Франциска Литва опиниться в центрі світової уваги.
Детальніше
Вирішуючи питання боротьби з лінню працівників та задля повноцінного використання робочого часу дві литовські компанії скоротили кількість робочих годин залишивши при цьому колишню зарплату. Про це повідомило видання Delf.
Детальніше
Серед злочинів велика кількість грабежів, зґвалтувань та вбивствЦентр досліджень геноциду й опору жителів Литви розпочав публікацію документів про злочини Червоної армії на території Литви. Про це повідомляє Delfi. Початок оприлюднення цих документів пов`язаний з річницею виведення окупаційних радянських військ з території Литви.
Детальніше
Найбільші інформаційні портали Литви у вівторок, 28 серпня, уклали угоду з міністерством оборони країни щодо співпраці у протидії можливим атакам російських хакерів. Про це повідомляє European Interest.
Детальніше
Литовська республіка має намір допомогти Україні у відновленні Авдіївки.
Детальніше
Символ Клайпеди святкує своє 70-ти річчя
Завдяки візиту Папи Франциска Литва буде в центрі світової уваги
Литовські компанії заради експерименту скоротили робочий час, залишивши колишню зарплату
У Литві почали публікувати документи про злочини часів радянської окупації
Литовські ЗМІ допоможуть уряду боротись з російськими хакерами
Клімкин: Литва має намір допомогти відновити Авдіївку
Архів медіа

Останні медіа

 • Звідки взялись українці
  Документальний фільм із циклу Невідома Україна
  27 листопада
 • Мости дружби будує пісня
  Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
  28 жовтня
 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
Page generation time: 0.443374 seconds