Втілення в життя системи е-урядування – це реальна можливість підняти спілкування в діловій сфері на якісно новий рівень, адже воно є одним із найдієвіших інструментів розвитку інформаційного суспільства.
Детальніше
Литовський парламент (Сейм) прийняв резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включаючи можливість відключення російських банків від всесвітньої системи платежів та передачі інформації SWIFT.
Детальніше
Президенти України і Литви підписали міжурядову угоду про працевлаштування і співпрацю у сфері трудової міграції, та ряд інших важливих документів. Підписання відбулося під час зустрічі президента Порошенка з президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте.
Детальніше
У сквері Бориса Нємцова, біля посольства Росії у Вільнюсі, пройшли акції протесту проти дій російських прикордонників в Керченській протоці. Минулої ночі при виході з протоки в сторону Чорного моря три українських судна були обстріляні і захоплені російською стороною.
Детальніше
Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс рішуче засудив дії РФ в Азовському морі проти українських кораблів, назвавши їх актом агресії.
Детальніше
У ватиканському соборі Святого Петра є вівтар святого Еразма, з боків якого знаходяться мозаїчні зображення святих Володимира і Ольги.
Детальніше
Естонський досвід електронного урядування – Україні
Литовський Сейм прийняв резолюцію щодо протидії російській агресії
Україна і Литва підписали угоду про співпрацю у сфері трудової міграції
Біля посольства РФ в Литві - протести проти агресивних дій Росії в Керченській протоці
Глава МЗС Литви назвав дії РФ в Азовському морі актом агресії
Майже 30 років святі Володимир та Ольга є у Ватикані
Архів медіа

Останні медіа

 • Трудова міграція в Україні - загрози чи нові можливості
  сюжет Першого ділового каналу підготовлено за матеріалами круглого столу: «Трудова міграція: виклики для України»Його організували та провели у Київському національному медіа - центрі «Територія реформ» експерти, вчені та громадські діячі обговорювали важливу проблему України та світу. Організували захід Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
  12 грудня
 • Круглий стіл «е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»
  ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ«е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії»Корупція, бюрократія, криза довіри до влади, стримування економічного розвитку - чи є «чарівна паличка» здатна одним помахом ліквідувати усі ці проблеми? Світова практика свідчить, що смарт-рішення можуть якщо не побороти, то суттєво зменшити об`єми таких «слабких місць» . Як Е-урядування спрощує комунікацію між державою та громадянами і бізнесом. Чому штучний інтелект - драйвер економіки. Та чи здаті ІT рішення відучити українців красти? Чи здатна е-демократія трансформувати країну?
  12 грудня
 • Литва як взірець: замість черг і хабарів - електронне урядування
  Можливостей для корупції значно менше, коли для отримання довідок та реєстрацій не потрібно мати справу з чиновниками. У Литві проблему вирішили за допомогою електронного урядування.
  11 грудня
Page generation time: 1.160262 seconds