Багатьом здається, що маяки пішли в минуле, а в наш час космічних технологій вони грають вже не таку важливу роль в мореплавстві. Але для моряків цей символ землі і рідного берега завжди буде важливим. І сьогодні Клайпеда разом з багатьма країнами світу відзначає День маяка.
Детальніше
Відпочинковий табір на березі Балтійського моря в туристичній садибі « Жагіліс-2» приморського району Мінраге Клайпеди організував Український культурно-просвітницький центр «Родина» з Клайпеди. Діти українців, що проживають в Литві, змогли зібратись разом, щоб відпочити і відкрити для себе багато цікавого в Клайпеді та її околицях.
Детальніше
Уряд Литовської Республіки в 2019 році планує виділити з бюджету близько мільйона євро "на підтримку населених пунктів, які постраждали від російської збройної агресії".
Детальніше
Акція "Об’єднані прапором", започаткована українською діаспорою в Ірландії, у минулі вихідні пройшла в столицях Латвії та Литви. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Детальніше
В Каунасі встановили смуги-світлофори, що світять.
Детальніше
Троє патріотів Литви, планеристи, Сакалас Уждавінус (Sakalas Uždavinys), Альгірдас Шімоніулас (Algirdas Šimoliūnas) та Ігнас Бітінаітіс (Ignas Bitinaitis) розпочали історичний переліт «Від моря до моря: Литва-Україна».
Детальніше
Литва в День Маяка посилає сигнал з семи маяків
Український літній табір “ Родини”
Литва виділить кошти на підтримку Донбасу
У Ризі та Вільнюсі пройшла акція "Об’єднані прапором"
У Литві придумали світлофори для фанатів смартфонів
Переліт «Від моря до моря: Литва-Україна»
Архів медіа

Останні медіа

 • Звідки взялись українці
  Документальний фільм із циклу Невідома Україна
  27 листопада
 • Мости дружби будує пісня
  Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
  28 жовтня
 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
Page generation time: 0.024886 seconds