Інформація про арешт грошей бізнесмена Юрія Іванющенка та відповідному рішенні суду - неправда і блеф. Про це заявляють адвокати самого Іванющенка Юрій Колесников і Євген Глазков.
Детальніше
Влада України не може стримати навалу рейдерських захоплень успішних підприємств. В Києві злочинне угруповання намагається розвалити один із кращих приватних медичних ВНЗ.
Детальніше
Литовці вже не перший рік в роковини сумують разом з Україною про невинно убієнних голодом. Ця народна скорбота йде від конкретних людей, що виявляють солідарність памятті і нагадують світу про страшний злочин 1932-33 років на українських землях які до цього були житницею Європи.
Детальніше
Всього кілька місяців тому повернувся в Йонава емігрант зіткнувся з серйозними проблемами. Виною тому, вимога декларувати місце проживання.
Детальніше
Сьогодні державні мужі, вже говорять про позитивний імідж України.Я особисто вірю, що все не так безнадійно. І коли хтось каже Україна приречена – додаю НА УСПІХ.
Детальніше
Фестиваль європейського формату в Києві запросив митців сцени, з литовського містечка Кельне. Оригінальна вистава “Жалдокіне” aвтором якої є - Борис Даугувіетіс була написана після Другої світової війни. Вона стала класикою литовської драматургії, яку 9 жовтня покажуть на фестивалі в Києві.
Детальніше
Адвокати Іванющенко: Інформація про арешт грошей бізнесмена латвійським судом - блеф
Рейдерське захоплення Міжнародної академії екології та медицини
Уявити важко, забути неможливо...
Емігрантів, які повернулися в Литву, чекають проблеми…
Cтворюємо позитивний імідж України нам це потрібно !
Знайти мистецтво в собі – покликало литовський майстрів сцени в Київ
Архів медіа

Останні медіа

 • Тільки для Вас, самі вивчили, випробували і відповідально рекомендуємо друзям і Вам...
  Чи є гідна альтернатива відпочинку на березі Чорного моря або пляжам Туреччини і Єгипту? Виявляється, є. Треба згадати давно забуте старе і подивитися на нього новими очима дня 2016 року. Колись Паланга була визнаною оздоровницею Радянського Союзу, а що зараз змінилося? Багато - Паланга і унікальні пляжі Балтійського моря стали здравницею Європи. Відкрити цей дивовижний і чудовий край змогли і ми.
  2 липня
 • Є речі, створені для Вас. Тут вони звучать вперше...
  На литовському березі Балтійського моря, де природа і люди створюють земний Рай, хочеться творити і мріяти. Про світле, прекрасне і вічне. Кожен з вас скаже: такий відпочинок - нездійсненна мрія. Багатьом хочеться тиші, краси, щоб зняти напругу від щоденної суєти і темпів сучасного життя.
  1 липня
 • Ми знаємо, що Паланга цікава - взимку, влітку, навесні і восени. Ми відкриті для інвестицій.
  Мер Паланги Шарунас Вайткус - про минуле і майбутнє міста, про те, яку Палангу він хоче залишити дітям і онукам, і як зробити її здравницею Європи в ексклюзивному інтерв`ю журналісту Київського Прес-клубу Петру Олару.
  23 червня
Page generation time: 0.207226 seconds