Діалог з литовським філософом і публіцистом Томасом Вілускасом (Tomas Viluckas) про проблеми і виклики сучасності та про всеперемагаючу силу Любові, яка врятує світ
Детальніше
Село Бікавенай Шилутського району Литви невелике, тут кожен з його чотирьохсот жителів знає один одного. Але є тут люди, які зуміли за 20 останніх років зробити його відомим в багатьох країнах Європи. І сталось це завдяки культурній традиції та фестивалю «Грайте, коники Бікавенай”.
Детальніше
«Ковальський пленер плекає родинне коріння і житиме довго», – Лінас Лящяускас, організатор та коваль міжнародного пленеру «Чотири вітри – 2017»
Детальніше
Литва цього року приймає на відпочинок українських дітей і це вже стає доброю традицією. У табір юних стрільців в Литві прибула групу українських школярів із сімей, постраждалих від війни на Сході України. Діти вже встигли побачити історичні місця литовської столиці і побували в МЗС Литви
Детальніше
«...Потрібно стукати в серця мільйонів європейців, потрібно використовувати медіа, культурні проекти, показувати і дивувати Європу. Україна – це та Європа, яку ви ще не бачили», – так заявив в ексклюзивному інтерв`ю Пятрас Вайтекунас, колишній посол Литви в Україні, учасник 6-oй міжнародної конференції «Регіональне співробітництво в умовах гібридних загроз», яка відбулася у Вільнюсі.
Детальніше
Зустріч на литовській землі з Юлією Вайкекаускене, чия юність пройшла в далеких північних краях якутських засилань
Детальніше
Все починається з нас
Міжнародне свято литовського села «Грайте, коники Бікавенай”
Кували сонця ковалі у Клайпеді
Українські діти відпочивають в Литві
Пятрас Вайтекунас: Україна – вирішальна ланка успіху європейського континенту
Два народи. І долі схожі...
Архів медіа

Останні медіа

 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
 • Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
  21 травня
 • Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1
  ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
  1 травня
Page generation time: 0.119830 seconds