Україна та Литва проведуть спільні дослідження за 11 науково-дослідними проектами у 2018-2019 роках. Відповідний Протокол було підписано під час Сьомого засідання українсько-литовської комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій, що відбулося у м. Вільнюсі.
Детальніше
Литовський президент Даля Грібаускайте привітала з 85-ти річчям першого главу Литовської держави після відновлення незалежності Вітаутаса Ландсбергіса.
Детальніше
Як правило, фестиваль закінчується після того, як вручені нагороди. Але в Клайпеді сам девіз фестивалю «Все тільки починається» зобов`язує – має бути продовження.
Детальніше
Європейський кінофестиваль «GoDebut» назвав імена переможців. За головний приз – статуетку «Золота Аніке» – боролося більш ніж 70 фільмів з 34 країн Європи.
Детальніше
Уряд Литви втратив більшість у парламенті після того, як правлячу коаліцію залишила соціал-демократична партія.
Детальніше
Колоритно і різномаїтно в Клайпеді 16 вересня проходив VI фестиваль національних культур. Українці на ньому представили два колективи і три стенди з досягненнями майстрів, де важливим акцентом був національний костюм.
Детальніше
Україна і Литва запускають 11 спільних науково-дослідницьких проектів
Президент Литви привітала Вітаутаса Ландсбергіса з 85-річчям
Постскриптум до «GoDebut-2017»
Клайпеда відкриває в кіно нові імена
У Литві урядову коаліцію залишила соціал-демократична партія
Мистецтво об`єднує народи
Архів медіа

Останні медіа

 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
 • Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
  21 травня
 • Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1
  ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
  1 травня
Page generation time: 0.155144 seconds