Міністерство фінансів виступає з пропозиціями, які передбачають обмежити розрахунок готівкою у великих сумах. А точніше, пропонується встановити, щоб максимальна сума угод готівкою не перевищувала 3-х тисяч євро. Різні погляди на цю проблему в литовських ЗМІ висловлюють депутати Сейму та підприємці Литви.
Детальніше
Проект українсько-литовського виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці перейшов до етапу практичної реалізації.
Детальніше
Литва і Балтійські республіки є державами, що демонструють відмінні економічні показники. Країни Балтії - це відмінне місце для вкладення інвестицій і розвитку бізнесу. Про це пише одне з провідних американських видань The Huffington Post.
Детальніше
431 рік тому англієць Томас Герріот завіз картоплю в Європу з Південної Америки.Європейці коренеплід вподобали - в лічені роки страви з картоплі почали готувати в різних країнах. Список картоплеманів оприлюднений Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН поставив на перше місце Білорусь. Третю сходинку серед світових любителів картоплі посіла Україна (136 кг картоплі на одного мешканця)
Детальніше
В Литві розпочались найбільші цього року національні військові маневри "Удар блискавки" (Žaibo kirtis 2017), в яких будуть відпрацьовувати спільні дії МВС і армії.
Детальніше
20 років і 21 день виповнилось республіці, яка трохи більша розміром за Ватикан і знаходиться майже в центрі Вільнюса. Конституцію цієї країни написали митці, а виконувати її може кожен бажаючий з різних куточків світу.
Детальніше
В Литві планують встановити ліміт розрахунків готівкою
В Херсоні будуть виготовляти сонячні панелі
Литва - відмінне місце для розвитку бізнесу та інвестицій
Відкрийте для себе картоплю !
Військові навчання в Литві - наймасштабніші цього року
Республіка в республіці приваблює туристів
Архів медіа

Останні медіа

 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
 • Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
  21 травня
 • Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1
  ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
  1 травня
Page generation time: 0.149517 seconds