Багато книжок Вітаутаса Ландсбергіса заслуговують на увагу українців. Так наприклад в 2015 році виходили книжки про Майдан та російську агресію в Україні 2013-2014 року – “Ukrainos Golgota. 2013-2014”, а також авторству пана Вітаутасу належать і книжки на неполітичні теми, наприклад про видатного литовського художника і композитора Чюрльоніса.
Детальніше
GoDebut Європейський кінофестиваль є унікальним фестивалем не тільки в Литві, але і в країнах Балтії. Фестиваль з 21 по 24 вересня 2017 року, буде проходити в Клайпеді, а також в одному з найкрасивіших курортних міст Ніда, що є у списку світової спадщини ЮНЕСКО,. Девіз фестивалю: не бійтеся, робіть перший крок - Все тільки починається ...
Детальніше
Пасхальне яйце: легенди, історія, значення від України до Литви.У Литві, як і в Україні, прийнято розписувати яйця до Великодня.  Литовці останніми в Європі прийняли християнство, тому у християнських свят тут особливо сильно проявляється другий, древній сенс, який вкладали в нього язичники. Так і Велікос (Великдень) - це не тільки свято Воскресіння Христового, а й свято кругообігу і нескінченності життя на землі. Тож у нашому невеликому огляді легенд та буття двох братніх народів спробуємо пізнати глибинні коріння нашого порозуміння.
Детальніше
Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте зустрілася з українськими бійцями-добровольцями, які вручили главі держави литовсько-український прапор з підписами бійців, що знаходяться на передовій лінії. Так захисники свободи України висловили подяку Президенту і всім жителям Литви за тверду підтримку України і її європейського вибору.
Детальніше
В украинском бизнесе, как и на войне, все средства хороши. Не получается законным путем победить конкурента, ничего страшного...
Детальніше
Розділяємо радість наших литовських друзів, що через 99 років знайшли оригінал - Акта Незалежності Литовської Держави - від 16 Лютого 1918 року! Як поділився з нами радісною новиною, патріот Литви - Юазас Валюшайтіс, це практично - як третте Народження Нації - 16 Лютого 1918 року, 11 Березня 1990 року і зараз - символічно - 29 Березня 2017 року! – і є найкращий Пам`ятник Нашої Незалежності! Оригінал Акту є великим подаруноком литовцям, в піднесені їх Духу - до 100-ї річниці Державної Незалежності Литви, що відзначатимуть 16 лютого 2018 року.
Детальніше
Нова книга Вітаутаса Ландсбергіса буде українською
GoDebut - кличе кіномитців в Клайпеду
СИМВОЛИ ЖИТТЯ – схожі у двох народів
Українські бійці дякують Литві
Почем нынче депутат?
В Берліні знайшли оригінал Акта про незалежність Литви від 1918 року
Архів медіа

Останні медіа

 • Тільки для Вас, самі вивчили, випробували і відповідально рекомендуємо друзям і Вам...
  Чи є гідна альтернатива відпочинку на березі Чорного моря або пляжам Туреччини і Єгипту? Виявляється, є. Треба згадати давно забуте старе і подивитися на нього новими очима дня 2016 року. Колись Паланга була визнаною оздоровницею Радянського Союзу, а що зараз змінилося? Багато - Паланга і унікальні пляжі Балтійського моря стали здравницею Європи. Відкрити цей дивовижний і чудовий край змогли і ми.
  2 липня
 • Є речі, створені для Вас. Тут вони звучать вперше...
  На литовському березі Балтійського моря, де природа і люди створюють земний Рай, хочеться творити і мріяти. Про світле, прекрасне і вічне. Кожен з вас скаже: такий відпочинок - нездійсненна мрія. Багатьом хочеться тиші, краси, щоб зняти напругу від щоденної суєти і темпів сучасного життя.
  1 липня
 • Ми знаємо, що Паланга цікава - взимку, влітку, навесні і восени. Ми відкриті для інвестицій.
  Мер Паланги Шарунас Вайткус - про минуле і майбутнє міста, про те, яку Палангу він хоче залишити дітям і онукам, і як зробити її здравницею Європи в ексклюзивному інтерв`ю журналісту Київського Прес-клубу Петру Олару.
  23 червня
Page generation time: 0.344613 seconds