Мабуть активізація роботи з українською діаспорою пожвавилась в останній час з ряду причин. По- перше, силу народної дипломатії розуміє президент та міністерство закордонних справ. По - друге великий поштовх цьому руху дала “Книга Добра” яку з ініціативи українських дітей Павло Клімкін, Міністер Закордонних справ України, представив Папі Римському, ще 8 серпня 2018 року. У книзі зібрані записи дітей, чиї батьки воювали або пережили військові дії. Детальніше про цей проект в численних матеріалах світових ЗМІ.
Детальніше
На прохання поділитись з українцями враженнями від телемарафону і телемосту Литва –Україна ексклюзивно відповів Йонас Охман:- Голова міжнародної волонтерської організації «Blue/Yellow»
Детальніше
З 1 січня в Литві вступила в силу нова податкова реформа. В результаті реформи зміниться розмір зарплати "на папері", в деяких випадках зміниться і сума, яку людина буде отримувати "на руки".
Детальніше
В цьому році виповнюється 100 років з того дня, як в Литві вперше було піднято литовський триколор на вежі Гедімінаса.
Детальніше
Альфонсо Олівер - італійський співак, композитор і музичний промоутер.Зараз Альфонсо відкриває світу Україну, через нове звучання в італійській версії популярних українських пісень, а ще він захоплено розповідає про Україну та свої враження від подорожей і творчої праці на цій землі.
Детальніше
З 1 січня в Литві вступають в силу податкові зміни, в результаті яких зарплата кожного працівника "на папері" буде збільшена в 1,289 рази. Для таких змін не потрібен підпис працівника на папері, однак роботодавець повинен інформувати працівників про зміни до Нового року, про це повідомив портал https://www.delfi.lt
Детальніше
Народна дипломатія, - чи підконтрольний актив ?
Йонас Охман: “Разом до перемоги”.
У Литві вступила в силу нова податкова реформа
100 років тому на вежі Гедімінаса вперше було піднято литовський триколор
УКРАЇНУ МОЖНА ВІДКРИТИ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, А ЩЕ ПІСНЕЮ…
Через податкову реформу в Литві масово мінятимуть трудові угоди
Архів медіа

Останні медіа

 • Різдвяна пісня від Альфонсо Олівера та Дарини Бурнос.
  Особливий подарунок для усіх вас на Різдво!Testo/Слова:VOLODYMYR KARACHYNTSEVMusica/Музика:DARINA BURNOSRegia/Oператор-постановник:ALEX STOROZHUKMontaggio/Монтаж:ALEX STOROZHUKLink Social Facebook:https://www.facebook.com/AlfonsoOlive...
  2 січня
 • УКРАЇНА 20 20
  Завершальний етап реалізації ряду ключових реформ (зокрема, судової, медичної, децентралізація та оновлення армії), президентські вибори, агресія Росії і зміна геополітичної парадигми.
  17 грудня
 • Круглий стіл «судова трансформація: об’єктивно про найскандальнішу реформу останніх років»
  Об’єктивно про роботу судової системи – однієї з фундаментальних засад демократії.Запис круглого столу де обговорюють профільні експерти Михаил Савва Vitaliy Tytych Богдан Пошва Марина Ансифорова (Marina Ansiforova) Катерина Бутко (Kateryna Butko) @liudmyla slyva у прямому включені з Литви був Альфонсас Вайшвіла - відомий сучасний литовський філософ права, "габілітований доктор права", який розповів про литовський досвід реформ.
  17 грудня
Page generation time: 0.422974 seconds