Коли новина про зібрання громади села Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, який буде 25 червня 2017 року, дійшла до Литви, один з литовських культурних діячів Сігітас Канцевічюс – заявив: “Лечу в Криворівню…”
Детальніше
З Генрікасом Вайтєкунасом (Henrikas Vaitiekūnas), викладачем журналістики, ми зустрілися в Клайпеді, на практичному семінарі «Професійні стандарти в журналістиці, пропаганда та інформаційні війни».
Детальніше
У сучасному світі виклики інформаційних воєн є темою для багатьох конференцій та практичних семінарів. Один з таких організував Литовський Союз Журналістів і пройшов він у Клайпеді. Запросили на цей семінар журналістів Київського прес-клубу. Про стандарти журналістики, інформаційні війни та пропаганду говорили колеги з Вільнюса, Клайпеди та Києва.
Детальніше
Важливо в Україні створити свою бухгалтерську «екосистему»​​...
Детальніше
Міністерство фінансів виступає з пропозиціями, які передбачають обмежити розрахунок готівкою у великих сумах. А точніше, пропонується встановити, щоб максимальна сума угод готівкою не перевищувала 3-х тисяч євро. Різні погляди на цю проблему в литовських ЗМІ висловлюють депутати Сейму та підприємці Литви.
Детальніше
Проект українсько-литовського виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці перейшов до етапу практичної реалізації.
Детальніше
Лечу в Криворівню!
Хто завтра буде на передовій журналістики?
Інформаційні війни та їх полонені...
Вибір є завжди...
В Литві планують встановити ліміт розрахунків готівкою
В Херсоні будуть виготовляти сонячні панелі
Архів медіа

Останні медіа

 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
 • Невідома Україна. "Як пізнавати історію". Фільм 2
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 2: "Як пізнавати історію" Режисер: Ростислав Плахов-МодестовАвтор сценарію: Ростислав Плахов-Модестов«Київнаукфільм» 1993
  21 травня
 • Невідома Україна. "Історія... Навіщо вона... Нам?" Фільм 1
  ФІЛЬМ 1. ІСТОРІЯ…НАВІЩО ВОНА НАМ?1993 рік, кольоровий, український,- 15`04".Автори Михайло Донець, Анатолій Черченко, режисер Михайло Донець, оператор Євген ЦипльонковВтрата пам’яті для людини трагедія. А для народу?… Чим виміряти трагедію українського народу, у якого відібрали історичну пам’ять і який фактично не мав своєї писаної історії?
  1 травня
Page generation time: 0.972549 seconds