В Клайпеді великим концертом завершилась акція " Ми діти Литви" в якій взяли участь представники всіх національностей що представлені громадами у місті.
Детальніше
Марія Семенова, Заслужена вчителька України, режисер Ризького українського народного театру. Про театр для якого вишиванка і костюм є дуже важливим у створенні образу України.
Детальніше
Професія журналіста, це праця у будні та свята. В Литві щорічно самі журналісти влаштовують свято, яке назвали таким загадковим і мелодійним словом ЖЕНІЯ (ŽENIA).
Детальніше
За чинним в Литві на даний момент порядком, транспортні засоби, техогляд у яких або страховка не діють протягом більше 180 днів, автоматично знімаються з обліку в Regitrа.
Детальніше
Такий девіз декілька років тому придумав для свого міста його мер Річардас Малінаускас. Гучна заява для невеликого курортного містечка. Водночас, коли туди приїжджаєш, здається, ніби потрапляєш у якусь казку. А колись тут було зовсім не так…
Детальніше
25 квітня біля будівлі парламенту Литви зібралось багато людей з державними прапорами, щоб відзначити сторіччя литовського триколора.
Детальніше
Ми діти Литви
З вишиванкою в серці.
Журналісти Клайпеди вшанували кращих у професії
У Литві змінюється порядок зняття авто з обліку
Литва починається з Друскінінкая!
Державному прапору Литви -100 років.
Архів медіа

Останні медіа

 • Звідки взялись українці
  Документальний фільм із циклу Невідома Україна
  27 листопада
 • Мости дружби будує пісня
  Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
  28 жовтня
 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
Page generation time: 0.348459 seconds