Громадяни України, Українці, де б Ви не були та не жили, всі - кому Україна є Мати, звертаюсь до Вас, лише як один з кандидатів на пост Президента Країни, та громадянин Країни.
Детальніше
ЗАПРОШУЄМО На мальовничу Кушську косу Литви, де у виставковому залі Центру Людвікаса РЄЗИ!Студія Араттафільм представляє спільний проект з Київським прес-клубом : "УКРАЇНСЬКИЙ БЕРЕГ БАЛТІЇ" ( від Тараса Шевченка до завтра ) поетичний вечір, віртуальна виставка робіт українських митців, та фотографії Юозаса Валюшайтіса , Анни Олар, Сігітаса Канцявічюса, Гінтаутаса Сурвіла та Петра Олара.Виставка відкривається о 14 -00 9 березня 2019 року.Адреса:, - Центр Людвікаса РЄЗИ! L. Rėzos g. 8 B, 93101 NeringaĮstaigos kodas 188211813Tel. +370 469 53448El. p. kultura@lrezoskc.ltInternete www.lrezoskc.lt
Детальніше
В Міжнародний день боротьби за скасування рабства Глава Католицької Церкви закликає не бути байдужими. Цей матеріал з Ватикану став для мене темою глибоких роздумів про те що з нами відбувається, як в Україні так і в Європі. Чому з нашої згоди чи з мовчання в центрі Європи процвітає рабство...
Детальніше
Архиєпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах в Женеві, взяв участь у засіданні держав-членів Конвенції ООН про заборону чи обмеження застосування деяких видів конвенційної зброї.
Детальніше
Виступи другого дня зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» завершила пані Лінда Ґізоні, заступник Секретаря секції мирян Дикастерії в справах мирян, сім`ї та захисту життя, яка говорила про спільну дію всіх причетних до захисту неповнолітніх.
Детальніше
22 лютого, в ході вечірньої сесії зустрічі «Захист неповнолітніх в Церкві», Святіший Отець прокоментував виступ Лінди Гизону, заст. секретаря Відділу у справах вірних мирян, що входить до складу Департаменту у справах мирян, питань сім`ї та життя.
Детальніше
Звернення кандидата в президенти. Руслан Ригованов . до претендентів на пост президента і всіх хто любить Україну і бажає їй добра та процвітання.
Виставка українських і литовськихків художників та фотожурналістів
Папа: Не вмиваймо рук перед обличчям сучасного рабства
Святий Престол про заборону зброї з необмеженими руйнівними наслідками - Vatican News
Захист неповнолітніх. Спільність: діяти разом. Виступ Лінди Ґізоні
Папа: Церква потребує материнської логіці
Архів медіа

Останні медіа

 • Різдвяна пісня від Альфонсо Олівера та Дарини Бурнос.
  Особливий подарунок для усіх вас на Різдво!Testo/Слова:VOLODYMYR KARACHYNTSEVMusica/Музика:DARINA BURNOSRegia/Oператор-постановник:ALEX STOROZHUKMontaggio/Монтаж:ALEX STOROZHUKLink Social Facebook:https://www.facebook.com/AlfonsoOlive...
  2 січня
 • УКРАЇНА 20 20
  Завершальний етап реалізації ряду ключових реформ (зокрема, судової, медичної, децентралізація та оновлення армії), президентські вибори, агресія Росії і зміна геополітичної парадигми.
  17 грудня
 • Круглий стіл «судова трансформація: об’єктивно про найскандальнішу реформу останніх років»
  Об’єктивно про роботу судової системи – однієї з фундаментальних засад демократії.Запис круглого столу де обговорюють профільні експерти Михаил Савва Vitaliy Tytych Богдан Пошва Марина Ансифорова (Marina Ansiforova) Катерина Бутко (Kateryna Butko) @liudmyla slyva у прямому включені з Литви був Альфонсас Вайшвіла - відомий сучасний литовський філософ права, "габілітований доктор права", який розповів про литовський досвід реформ.
  17 грудня
Page generation time: 0.312378 seconds