«Іловайський щоденник» Романа Зіненка —  чесна і відверта книжка, написана безпосереднім учасником подій, бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1», який пройшов «Іловайський котел» від початку до кінця. Розповідь про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволяє читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, відчути все те, чого зазнали бійці добровольчих батальйонів, а численні фотографії дають можливість краще уявити описані події.
Детальніше
Це слова Йонаса Охмана про книгу «Іловайский щоденник», яку представила Литовська національна бібліотека ім. Мартінаса Мажвідаса і видавництво «Брієдіс». Книга мемуарів Романа Зіненка, українського солдата, який живе в Дніпрі – це переклад «Іловайського щоденника», який вийшов в українському видавництві «Фоліо».
Детальніше
У Литві пройшов Другий благодійний телемарафон на підтримку України. Подію під назвою "Разом до перемоги" транслювали на національному телеканалі країни. Під час телемарафону зібрали понад €82 тисячі для підтримки Донбасу.
Детальніше
Литва у 2017 році видала 34,5 тисячі трудових віз або дозволів на проживання на підставі наявності робочого місця. З них — близько 20 тисяч документів отримали громадяни України.
Детальніше
Президента Литви Далю Грибаускайте удостоїли цього почесного звання в дев`ятий раз.
Детальніше
Президент Литви Даля Грібаускайте з нагоди Різдва передала Папі римському Франциску виготовлений литовськими вченими і студентами унікальний різдвяний подарунок - найменший у світі Святий Вертеп, пише BNS.
Детальніше
Я не міг про це мовчати
Війна в Україні – це не тільки питання українців
Разом до перемоги
Литва у 2017 році подвоїла видачу трудових віз для українців
У Литві  Далю Грибаускайте назвали Людиною року
Литва передала Папі римському найменший у світі вертеп
Архів медіа

Останні медіа

 • Звідки взились українці
  Документальний фільм із циклу Невідома Україна
  27 листопада
 • Мости дружби будує пісня
  Ірена ПЯТРУЛЬОНІЄНЄ (Литва) вітає з 35-річчям хор "Княжа вольниця"
  28 жовтня
 • Невідома Україна. "Споконвіку було слово". Фільм 3
  Невідома Україна. Нариси нашої історіїФільм 3: "Споконвіку було слово" Режисери: Максим Бернадський, Юрій МакаровАвтори сценарію: Максим Бернадський, Юрій Макаров«Київнаукфільм» 1993Розповідь докторa філології Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
  21 травня
Page generation time: 0.141184 seconds